Mobile menu
 

Розклад уроків для 5-11 класів на І семестр 2017-2018 навчальний рік

Вторник, 05 Сентябрь 2017 00:00 Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

2017/2018 навчальній рік

 

5-А  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Українська мова
  2. Історія
  3. Математика
  4. Українська література
  5. Російська мова

 

ВІВТОРОК

  1. Математика
  2. Англійська мова
  3. Фізкультура
  4. Українська мова
  5. Природознавство
  6. Музика

 

СЕРЕДА

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Трудове навчання
  4. Трудове навчання
  5. Фізкультура
  6. Образотворче мистецтво

 

ЧЕТВЕР

  1. Англійська мова
  2. Інформатика
  3. Українська література
  4. Зарубіжна література
  5. Математика
  6. Основи здоров’я

 

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Фізкультура
  2. Англійська мова
  3. Математика
  4. Зарубіжна література
  5. Українська мова
  6. Природознавство

 

 

 

5-Б  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Українська література
  4. Історія
  5. Фізкультура
  6. Російська мова

 

ВІВТОРОК

  1. Фізкультура
  2. Природознавство
  3. Українська мова
  4. Математика
  5. Музика
  6. Англійська мова

 

СЕРЕДА

  1. Математика
  2. Фізкультура
  3. Українська мова
  4. Природознавство
  5. Трудове навчання
  6. Трудове навчання

 

ЧЕТВЕР

  1. Інформатика
  2. Математика
  3. Англійська мова
  4. Українська література
  5. Математика
  6. Зарубіжна література

 

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Образотворче мистецтво
  2. Українська мова
  3. Математика
  4. Англійська мова
  5. Зарубіжна література

 

 

 

5-В  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Історія
  4. Українська література
  5. Зарубіжна література

 

ВІВТОРОК

  1. Музика
  2. Українська мова
  3. Математика
  4. Англійська мова
  5. Українська література
  6. Фізкультура

 

СЕРЕДА

  1. Трудове навчання
  2. Трудове навчання
  3. Математика
  4. Українська мова
  5. Російська мова
  6. Природознавство

 

ЧЕТВЕР

  1. Математика
  2. Англійська мова
  3. Інформатика
  4. Основи здоров’я
  5. Природознавство
  6. Фізкультура

 

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Українська мова
  2. Зарубіжна література
  3. Образотворче мистецтво
  4. Математика
  5. Англійська мова
  6. Фізкультура

 

 

 

 

6-А  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Географія
  4. Англійська мова
  5. Фізкультура
  6. Історія
  7. Зарубіжна література

ВІВТОРОК

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Російська мова
  4. Інформатика
  5. Трудове навчання
  6. Трудове навчання

 

СЕРЕДА

  1. Українська література
  2. Біологія
  3. Математика
  4. Основи здоров’я
  5. Українська мова
  6. Англійська мова
  7. Фізкультура

ЧЕТВЕР

  1. Українська мова
  2. Зарубіжна література
  3. Образотворче мистецтво
  4. Історія
  5. Математика
  6. Математика

 

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Етика
  2. Біологія
  3. Українська література
  4. Фізкультура
  5. Географія
  6. Англійська мова

 

 

 

 

6-Б  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Англійська мова
  2. Математика
  3. Фізкультура
  4. Географія
  5. Історія
  6. Українська література

 

ВІВТОРОК

  1. Математика
  2. Музика
  3. Трудове навчання
  4. Трудове навчання
  5. Інформатика
  6. Фізкультура
  7. Українська мова

СЕРЕДА

  1. Українська мова
  2. Фізкультура
  3. Англійська мова
  4. Біологія
  5. Математика
  6. Основи здоров’я
  7. Зарубіжна література

ЧЕТВЕР

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Зарубіжна література
  4. Географія
  5. Українська література
  6. Образотворче мистецтво

 

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Англійська мова
  2. Історія
  3. Біологія
  4. Російська мова
  5. Етика
  6. Українська мова

 

 

 

 

6-В  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Історія
  2. Фізкультура
  3. Зарубіжна література
  4. Українська мова
  5. Математика
  6. Англійська мова

 

ВІВТОРОК

  1. Трудове навчання
  2. Трудове навчання
  3. Математика
  4. Англійська мова
  5. Російська мова
  6. Інформатика

 

СЕРЕДА

  1. Математика
  2. Основи здоров’я
  3. Біологія
  4. Фізкультура
  5. Українська мова
  6. Англійська мова

ЧЕТВЕР

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Географія
  4. Музика
  5. Українська література
  6. Історія
  7. Зарубіжна література

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Українська література
  2. Географія
  3. Етика
  4. Українська мова
  5. Образотворче мистецтво
  6. Біологія
  7. Фізкультура

 

 

 

7-А  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Зарубіжна література
  2. Англійська мова
  3. Біологія
  4. Біологія
  5. Українська мова
  6. Математика

 

ВІВТОРОК

  1. Історія
  2. Фізкультура
  3. Географія
  4. Українська література
  5. Хімія
  6. Математика
  7. Образотворче мистецтво

СЕРЕДА

  1. Географія
  2. Англійська мова
  3. Образотворче мистецтво
  4. Математика
  5. Фізика
  6. Українська література
  7. Російська мова

ЧЕТВЕР

  1. Зарубіжна література
  2. Трудове навчання
  3. Історія
  4. Інформатика
  5. Українська мова
  6. Англійська мова
  7. Фізкультура

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Музика
  2. Фізика
  3. Хімія
  4. Основи здоров’я
  5. Українська мова
  6. Фізкультура

 

 

 

 

7-Б  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Географія
  2. Фізкультура
  3. Українська мова
  4. Зарубіжна література
  5. Біологія
  6. Біологія
  7. Англійська мова

ВІВТОРОК

  1. Фізкультура
  2. Історія
  3. Музика
  4. Математика
  5. Математика
  6. Хімія

 

СЕРЕДА

  1. Фізика
  2. Українська література
  3. Фізкультура
  4. Образотворче мистецтво
  5. Англійська мова
  6. Географія
  7. Основи здоров’я

ЧЕТВЕР

  1. Трудове навчання
  2. Українська мова
  3. Українська література
  4. Англійська мова
  5. Історія
  6. Математика
  7. Математика

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Зарубіжна література
  2. Хімія
  3. Фізика
  4. Математика
  5. Математика
  6. Українська мова
  7. Інформатика

 

 

 

7-В  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Біологія
  2. Біологія
  3. Російська мова
  4. Фізкультура
  5. Англійська мова
  6. Українська мова
  7. Математика

ВІВТОРОК

  1. Географія
  2. Хімія
  3. Історія
  4. Математика
  5. Математика
  6. Фізкультура
  7. Зарубіжна література

СЕРЕДА

  1. Українська література
  2. Фізика
  3. Географія
  4. Англійська мова
  5. Образотворче мистецтво
  6. Математика

 

ЧЕТВЕР

  1. Історія
  2. Фізкультура
  3. Трудове навчання
  4. Українська мова
  5. Англійська мова
  6. Інформатика
  7. Українська література

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Фізика
  2. Українська мова
  3. Зарубіжна література
  4. Хімія
  5. Основи здоров’я
  6. Музика

 

 

 

 

8-А  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Українська література
  2. Фізика
  3. Українська мова
  4. Фізика
  5. Фізкультура
  6. Англійська мова
  7. Мистецтво

ВІВТОРОК

  1. Зарубіжна література
  2. Зарубіжна література
  3. Основи здоров’я
  4. Математика
  5. Математика
  6. Українська мова
  7. Хімія

СЕРЕДА

  1. Хімія
  2. Українська мова
  3. Інформатика
  4. Історія
  5. Географія
  6. Англійська мова

 

ЧЕТВЕР

  1. Фізкультура
  2. Біологія
  3. Історія
  4. Трудове навчання
  5. Географія
  6. Російська мова
  7. Історія

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Українська література
  2. Біологія
  3. Математика
  4. Математика
  5. Фізкультура
  6. Інформатика
  7. Англійська мова

 

 

 

8-Б  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Фізика
  2. Географія
  3. Фізика
  4. Англійська мова
  5. Українська мова
  6. Мистецтво
  7. Фізкультура

ВІВТОРОК

  1. Хімія
  2. Українська мова
  3. Зарубіжна література
  4. Зарубіжна література
  5. Основи здоров’я
  6. Математика
  7. Математика

СЕРЕДА

  1. Англійська мова
  2. Інформатика
  3. Хімія
  4. Українська мова
  5. Історія
  6. Українська література
  7. Історія

ЧЕТВЕР

  1. Біологія
  2. Історія
  3. Математика
  4. Математика
  5. Трудове навчання
  6. Фізкультура
  7. Українська література

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Математика
  2. Математика
  3. Географія
  4. Біологія
  5. Інформатика
  6. Англійська мова
  7. Фізкультура

 

 

 

8-В  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Мистецтво
  2. Математика
  3. Математика
  4. Англійська мова
  5. Українська мова
  6. Фізика
  7. Фізика

ВІВТОРОК

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Хімія
  4. Основи здоров’я
  5. Зарубіжна література
  6. Зарубіжна література
  7. Українська література

СЕРЕДА

  1. Інформатика
  2. Хімія
  3. Історія
  4. Англійська мова
  5. Фізкультура
  6. Історія

 

ЧЕТВЕР

  1. Фізкультура
  2. Географія
  3. Біологія
  4. Біологія
  5. Історія
  6. Трудове навчання
  7. Інформатика

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Математика
  2. Фізкультура
  3. Українська мова
  4. Географія
  5. Російська мова
  6. Англійська мова
  7. Українська література

 

 

 

9-А  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Правознавство
  2. Хімія
  3. Англійська мова
  4. Мистецтво
  5. Історія / Географія
  6. Математика
  7. Математика

ВІВТОРОК

  1. Біологія
  2. Фізика
  3. Українська мова
  4. Фізкультура
  5. Англійська мова
  6. Російська мова
  7. Фізика

СЕРЕДА

  1. Зарубіжна література
  2. Зарубіжна література
  3. Українська мова
  4. Математика
  5. Математика
  6. Інформатика
  7. Англійська мова

ЧЕТВЕР

  1. Фізика
  2. Українська література
  3. Українська література
  4. Історія
  5. Основи здоров’я
  6. Біологія
  7. Фізкультура

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Географія
  2. Інформатика
  3. Історія
  4. Українська мова
  5. Хімія
  6. Трудове навчання
  7. Фізкультура

 

 

 

9-Б  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Хімія
  2. Мистецтво
  3. Англійська мова
  4. Математика
  5. Математика
  6. Історія / Географія
  7. Правознавство

ВІВТОРОК

  1. Англійська мова
  2. Біологія
  3. Фізика
  4. Фізика
  5. Фізкультура
  6. Українська мова
  7. Інформатика

СЕРЕДА

  1. Фізкультура
  2. Біологія
  3. Зарубіжна література
  4. Зарубіжна література
  5. Українська література
  6. Математика
  7. Математика

ЧЕТВЕР

  1. Українська література
  2. Російська мова
  3. Фізика
  4. Основи здоров’я
  5. Історія
  6. Українська мова
  7. Фізкультура

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Хімія
  2. Трудове навчання
  3. Українська мова
  4. Інформатика
  5. Англійська мова
  6. Історія
  7. Географія

9-В  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Математика
  2. Математика
  3. Мистецтво
  4. Правознавство
  5. Хімія
  6. Англійська мова
  7. Історія / Географія

ВІВТОРОК

  1. Англійська мова
  2. Фізкультура
  3. Біологія
  4. Хімія
  5. Фізика
  6. Фізика
  7. Українська мова

СЕРЕДА

  1. Англійська мова
  2. Математика
  3. Математика
  4. Біологія
  5. Зарубіжна література
  6. Зарубіжна література
  7. Інформатика

ЧЕТВЕР

  1. Фізкультура
  2. Фізика
  3. Історія
  4. Українська література
  5. Українська література
  6. Основи здоров’я
  7. Географія

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Трудове навчання
  2. Українська мова
  3. Інформатика
  4. Фізкультура
  5. Історія
  6. Математика
  7. Математика

 

 

 

 

10-А  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Алгебра проф..
  2. Українська мова
  3. Всесвітня історія
  4. Хімія
  5. Англійська мова
  6. Зарубіжна література
  7. Художня культ./-
  8. Біологія проф.

ВІВТОРОК

  1. Алгебра проф..
  2. Українська мова
  3. Захист Вітчизни/географія
  4. Захист Вітчизни
  5. Українська мова
  6. Англійська мова
  7. Трудове навчання
  8. Інформатика

СЕРЕДА

  1. Алгебра проф..
  2. Англійська мова
  3. Українська література
  4. Українська література
  5. Біологія
  6. Фізика
  7. Фізика
  8. Англійська мова проф..

 

ЧЕТВЕР

  1. Алгебра
  2. Алгебра
  3. Українська мова
  4. Правознавство
  5. Фізкультура
  6. Географія
  7. Історія проф.
  8. Історія проф.

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Біологія пр. Біологія ст./-
  2. Геометрія
  3. Геометрія
  4. Історія
  5. Фізкультура
  6. Біологія проф.
  7. Англійська мова проф..
  8. Історія проф.

 

 

 

10-Б  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Алгебра проф..
  2. Зарубіжна література
  3. Хімія
  4. Всесвітня історія
  5. Англійська мова
  6. Українська мова
  7. -/Художня культ
  8. Біологія проф.

ВІВТОРОК

  1. Алгебра проф..
  2. Геометрія
  3. Геометрія
  4. Українська мова
  5. Українська мова
  6. Англійська мова
  7. Захист Вітчизни/географія
  8. Захист Вітчизни

СЕРЕДА

  1. Алгебра проф..
  2. Англійська мова
  3. Фізика
  4. Фізика
  5. Біологія
  6. Фізкультура
  7. Географія
  8. Англійська мова проф..

ЧЕТВЕР

  1. Алгебра
  2. Алгебра
  3. Українська література
  4. Українська література
  5. Інформатика
  6. Правознавство
  7. Історія проф.
  8. Історія проф.

 

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Біологія пр.Біологія ст./-
  2. Фізкультура
  3. Українська мова
  4. Історія
  5. Трудове навчання
  6. Біологія проф.
  7. Англійська мова проф..
  8. Історія проф.

 

 

 

11-Б  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Англійська мова
  2. Історія
  3. Алгебра
  4. Алгебра
  5. Всесвітня історія
  6. Фізкультура
  7. Економіка

 

ВІВТОРОК

  1. Геометрія проф.
  2. Геометрія проф.
  3. Українська література
  4. Екологія /Захист Вітчизни
  5. Захист Вітчизни
  6. Українська література
  7. Українська мова проф.
  8. Біологія проф.

СЕРЕДА

  1. Алгебра пр.., істор.проф.
  2. Алгебра пр.., істор.проф.
  3. Англійська мова
  4. Трудове навчання
  5. Біологія
  6. Фізика
  7. Фізика
  8. Астономія/-

ЧЕТВЕР

  1. Історія пр.. Історія ст./-
  2. Худож.культ./ людина
  3. Геометрія
  4. Геометрія
  5. Зарубіжна література
  6. Українська мова
  7. Українська мова проф.
  8. Біологія проф.

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Алгебра пр.., істор.проф.
  2. Алгебра пр.., істор.проф.
  3. Англійська мова
  4. Трудове навчання
  5. Біологія
  6. Фізика
  7. Фізика
  8. Астономія/-

 

 

 

 

11-А  КЛАС

 

ПОНЕДІЛОК

  1. Англійська мова
  2. Історія
  3. Алгебра
  4. Алгебра
  5. Фізика
  6. Всесвітня історія
  7. Фізкультура
  8. Англійська мова проф.

ВІВТОРОК

  1. Геометрія проф.
  2. Геометрія проф.
  3. Фізкультура
  4. Українська література
  5. Українська література
  6. Захист Вітчизни
  7. Екологія / Захист Вітчизни
  8. Біологія проф.

СЕРЕДА

  1. Біологія
  2. Алгебра
  3. Англійська мова
  4. Інформатика
  5. Хімія
  6. Українська мова
  7. Українська мова проф.
  8. Англійська мова проф. Біологія пр..(0).

ЧЕТВЕР

  1. Історія пр.. Історія ст./-
  2. Людина /худож.культ.
  3. Геометрія
  4. Геометрія
  5. Економіка
  6. Українська мова
  7. Українська мова проф.
  8. Біологія проф.

П’ЯТНИЦЯ

 

  1. Алгебра пр.., істор.проф.
  2. Алгебра пр.., істор.проф.
  3. Англійська мова
  4. Фізика
  5. Біологія
  6. Зарубіжна література
  7. Трудове навчання
  8. -/ Астрономія

 

Прочитано 77 раз Последнее изменение Воскресенье, 24 Сентябрь 2017 18:20

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены