Mobile menu
  • VTEM Image Show

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • VTEM Image Show

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • VTEM Image Show

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • View 

    & ми
    в
    facebook

  • View

    & Позакласна
    Робота
    *

  • View

    &Батькам
    Майбутніх
    Першокласників

  •  
 

ГОЛОВНА

Тиждень мистецтв!

Понедельник, 13 Ноябрь 2017 00:00 Автор

за подарунки школі, а саме: 4 комплекти столів для гри в шахи, шашки (розміщено в ігрових кімнатах); радіосистема (1 шт.) для актової зали; килимове покриття (24 м. кв) в ігрову кімнату третього поверху.

Висловлюємо щиру вдячність громадському активісту, батькові учениці 1 класу Чепурку Олександру Степановичу за подарунки школі, а саме: килимове покриття (24 м. кв) в ігрову кімнату другого поверху; ноутбук в каб. №303

  Прізвище, імя учня Клас Місце Предмет
1 Сайко Артем 5-В І Українська мова та література
2 Бацак Роман 5-В І Українська мова та література
3 Ніколаєнко Єлизавета 5-А І Українська мова та література
4 Жданов Костянтин 5-В ІІ Українська мова та література
5 Ілюхіна Єлизавета 5-А ІІ Українська мова та література
6 Філімонова Катерина 5-В ІІІ Українська мова та література
7 Скиба Анастасія 5-А ІІІ Українська мова та література
8 Чухмаченко Єлизавета 6-А І Українська мова та література
9 Охендовська Олександра 6-А І Українська мова та література
10 Швець Вікторія 6-В І Українська мова та література
11 Герасимова Катерина 6-В І Українська мова та література
12 Харченко Вікторія 6-А ІІ Українська мова та література
13 Мирончук Анжеліка 6-Б ІІ Українська мова та література
14 Чухманенко Олександр 6-А ІІ Українська мова та література
15 Чернова Олена 6-В ІІ Українська мова та література
16 Ярмошик Есфірь 6-В ІІІ Українська мова та література
17 Давиденко Софія 7-В І Українська мова та література
18 Федчук Софія 7-А І Українська мова та література
19 Стадник Анастасія 7-В ІІ Українська мова та література
20 Матвієнко Анастасія 7-В ІІ Українська мова та література
21 Шпак Катерина 7-А ІІІ Українська мова та література
22 Пилипець Злата 7-В ІІІ Українська мова та література
23 Сирота Микита 8-Б І Українська мова та література
24 Сквирський Даніїл 8-Б І Українська мова та література
25 Труш Михайло 8-Б ІІ Українська мова та література
26 Охендовська Єлизавета 8-Б ІІІ Українська мова та література
27 Маслікова Ельза 9-В І Українська мова та література
28 Іщук Софія 9-А ІІ Українська мова та література
29 Месропян Діана 9-А ІІІ Українська мова та література
30 Галкіна Ольга 10-А І Українська мова та література
31 Бондаренко Степан 10-А ІІ Українська мова та література
32 Шевченко Ілля 10-А ІІІ Українська мова та література
33 Кулик Ірина 11-А І Українська мова та література
34 Бражник Марія 11-Б І Українська мова та література
35 Кузьменко Катерина 11-Б ІІ Українська мова та література
36 Бондаренко Степан 10-А І Географія
37 Літинська Олександра 10-Б І Географія
38 Труш Михайло 8-Б ІІ Географія
39 Якимюк Вероніка 8-Б ІІ Географія
40 Сирота Микита 8-Б ІІ Географія
41 Мерчанський Денис 8-А ІІІ Географія
42 Мазур Дмитро 8-Б ІІІ Географія
43 Кашлакова Тетяна 8-А ІІІ Географія
44 Галкіна Ольга 10-А І Зарубіжна література
45 Іщук Софія 9-А І Зарубіжна література
46 Труш Софія 7-Б ІІ Зарубіжна література
47 Якимюк Вероніка 8-Б ІІ Зарубіжна література
48 Сирота Микита 8-Б ІІ Зарубіжна література
49 Бондаренко Степан 10-А ІІ Зарубіжна література
50 Матвієнко Анастасія 7-В ІІІ Зарубіжна література
51 Струсевич Ірина 9-А ІІІ Зарубіжна література
52 Марко Святослав 8-А І Інформатика
53 Маслікова Ельза 9-В І Інформатика
54 Мочалов Михайло 11-А І Інформатика
55 Погорєлова Даря 8-Б ІІ Інформатика
56 Гаранський Костянтин 9-А ІІ Інформатика
57 Візер Анна 11-А ІІ Інформатика
58 Семенчак Дмитро 8-А ІІІ Інформатика
59 Іщук Софія 9-А ІІІ Інформатика
60 Кулик Ірина 11-А ІІ Економіка
61 Височанська Анастасія 11-А ІІ Економіка
62 Привольєва Марія 11-А ІІІ Економіка
63 Лівандовська Катерина 7-Б І Фізика
64 Маляренко Микита 10-А І Фізика
65 Селіванов Віктор 10-А І Фізика
66 Юсупов Микола 7-Б ІІ Фізика
67 Галкіна Ольга 10-А ІІ Фізика
68 Духота Максим 7-Б ІІІ Фізика
69 Бондаренко Степан 10-А ІІІ Фізика
70 Тимченко Валерія 6-Б І Трудове навчання
71 Пеньковська Ангеліна 6-В І Трудове навчання
72 Войтович Тетяна 8-А ІІ Трудове навчання
73 Мойсієнко Катерина 8-А ІІ Трудове навчання
74 Мех Анна 11-Б І Образотворче мистецтво
75 Яковлєва Катерина 11-А ІІ Образотворче мистецтво
76 Пащенко Анастасія 9-Б ІІ Образотворче мистецтво
77 Костенко Данило 7-Б ІІ Образотворче мистецтво
78 Горбач Іванна 6-А ІІ Образотворче мистецтво
79 Галущенко Богдан 6-А ІІІ Образотворче мистецтво
80 Чернявська Альона 9-Б ІІІ Образотворче мистецтво
81 Сайко Артем 5-В І Англійська мова
82 Ніколаєнко Єлизавета 5-В І Англійська мова
83 Андруліс Айна 5-А ІІ Англійська мова
84 Кияш Анастасія 5-В ІІ Англійська мова
85 Бацак Роман 5-В ІІІ Англійська мова
86 Філімонова Катерина 5-В ІІІ Англійська мова
87 Костенко Нікіта 6-А ІІ Англійська мова
88 Воробей Максим 6-А ІІІ Англійська мова
89 Лівандовська Катерина 7-Б ІІ Англійська мова
90 Махун Влада 7-Б ІІ Англійська мова
91 Федчук Софія 7-А ІІІ Англійська мова
92 Бондаренко Валерія 7-В ІІІ Англійська мова
93 Охендовська Єлизавета 8-Б І Англійська мова
94 Мазур Дмитро 8-Б ІІ Англійська мова
95 Сквирський Даніїл 8-Б ІІ Англійська мова
96 Бабій Данило 8-Б ІІІ Англійська мова
97 Кулик Ірина 11-А І Англійська мова
98 Каленюк Ярослав 11-Б І Англійська мова
99 Бабечко Марія 11-А ІІІ Англійська мова
100 Паіс Тетяна 9-В ІІ Англійська мова
101 Чепур Євген 9-В ІІІ Англійська мова
102 Маляренко Микита 10-А І Англійська мова
103 Мінчева Еріка 10-Б ІІ Англійська мова
104 Гаєва Анастасія 10-Б ІІ Англійська мова
105 Галкіна Ольга 10-А ІІІ Англійська мова
106 Шпак Лариса 10-А ІІІ Англійська мова
107 Бацак Роман 5-В І Математика
108 Ніколаєнко Єлизавета 5-В ІІ Математика
109 Епішева Анна 5-В ІІІ Математика
110 Мазніченко Андрій 6-А І Математика
111 Тимощук Софія 6-А ІІ Математика
112 Швиткіна Анастасія 6-А ІІ Математика
113 Коміссаренко Кірил 6-А ІІІ Математика
114 Костенко Нікіта 6-А ІІІ Математика
115 Чухманенко Олександр 6-А ІІІ Математика
116 Михайленко Єгор 6-А ІІІ Математика
117 Коленко Ольга 6-Б ІІІ Математика
118 Чернова Олена 6-В ІІІ Математика
119 Романовський Антон 7-А ІІ Математика
120 Пащенко Степан 7-А ІІ Математика
121 Терещенко Микита 7-В ІІІ Математика
122 Меривечанський Віталій 7-В ІІІ Математика
123 Куранов Миколай 7-А ІІІ Математика
124 Казаков Микита 7-А ІІІ Математика
125 Сирота Микита 8-Б І Математика
126 Труш Михайло 8-Б ІІ Математика
127 Сквирський Даніїл 8-Б ІІ Математика
128 Тяпко Олександр 8-А ІІІ Математика
129 Горлищев Станіслав 9-А І Математика
130 Гаранський Костянтин 9-А ІІ Математика
131 Яремчук Ганна 9-Б ІІІ Математика
132 Юсупов Олександр 10-А ІІІ Математика
133 Марьяненко Роман 11-А ІІ Математика
134 Мочалов Михайло 11-А ІІІ Математика
135 Машир Вадим 11-Б ІІІ Математика
136 Сирота Микита 8-Б І Біологія
137 Труш Михайло 8-Б ІІ Біологія
138 Сквирський Даніїл 8-Б ІІІ Біологія
139 Якимюк Вероніка 8-Б ІІІ Біологія
140 Лихошерст Ірина 8-Б ІІІ Біологія
141 Іщук Софія 9-А ІІ Біологія
142 Антонова Єлизавета 9-А ІІІ Біологія
143 Шпак Лариса 10-А І Біологія
144 Берестяний Іван 10-А ІІ Біологія
145 Шевченко Ілля 10-А ІІІ Біологія
146 Візер Анна 11-А І Біологія
147 Бабечко Марія 11-Б ІІ Біологія
148 Привольєва Марія 11-А ІІІ Біологія
149 Пилипенко Юлія 11-Б ІІІ Біологія
150 Чепур Євген 9-В І Історія
151 Бондаренко Степан 10-А І Історія
152 Кулик Ірина 11-А І Історія
153 Галкіна Ольга 10-А ІІ Історія
154 Бурлака Марія 10-А ІІ Історія
155 Білоус Андрій 9-А ІІІ Історія
156 Панєвін Віталій 10-А ІІІ Історія
157 Бондаренко Степан 10-А І Правознавство
158 Чепур Євген 9-В ІІ Правознавство
159 Бабечко Марія 11-Б ІІ Правознавство
160 Южакова Ольга 10-Б ІІ Правознавство
161 Іщук Софія 9-А ІІІ Правознавство
162 Моркляник Олексій 10-А ІІІ Правознавство
163 Привольєва Марія 11-А ІІІ Правознавство
164 Бабечко Марія 11-Б І Хімія
165 Сквирський Даніїл 8-Б І Хімія
166 Еремчук Анна 9-Б І Хімія
167 Пилипенко Юлія 11-Б ІІ Хімія
168 Бабій Данило 8-Б ІІ Хімія
169 Струсевич Ірина 9-А ІІ Хімія
170 Іщук Софія 9-А ІІІ Хімія
171 Труш Михайло 8-Б ІІІ Хімія
172 Бондаренко Степан 10-А ІІІ Хімія
173 Бондаренко Софія 7-В ІІІ Хімія
174 Кривша Софія 7-В ІІІ Хімія

Увага! Зміни  у порядку денному загальношкільних батьківських зборів, що відбудуться 09.11.2017 року о 18 годині в актовій.

Порядок денний:

  • Вибори голови батьківської ради школи;
  • Вибори делегатів на загальні збори колективу, які відбудуться 16.11.2017 р. (всього 15 осіб);
  • Про доцільність збору добровільних пожертвувань на школу №104 імені О.Ольжича;
  • Різне

P.S.: інформація про статус загальних зборів колективу розміщена на сайті школи. Розділ «Про школу» - «Нормативна документація» - «Статут школи»

Загальношкільні батьківські збори!

Пятница, 03 Ноябрь 2017 00:00 Автор

Увага! Увага!

Шановні батьки, 09.11.2017 року о 18 годині в актовій залі школи відбудуться загальношкільні батьківські збори. Порядок денний:

  • Вибори делегатів на загальні збори колективу, які відбудуться 16.11.2017 р. (всього 15 осіб);
  • Про доцільність збору добровільних пожертвувань на школу №104 імені О.Ольжича;
  • Різне

P.S.: інформація про статус загальних зборів колективу розміщена на сайті школи. Розділ «Про школу» - «Нормативна документація» - «Статут школи»

Надзвичайно цікаво і весело пройшла екскурсія до зоопарку "Дванадцять місяців". 
Учні 8-в, 6-б, 2-б мали можливість побачити тварин різних видів,погодувати сільських тварин та послухати цікаві розповіді.
 
Метою екскурсії було ознайомити учнів  8-в та 6-б класів 
 з українською спадщиною нашого народу, культурою і традиціями.

Посвята першокласників

Пятница, 27 Октябрь 2017 00:00 Автор

Увага! Увага! Увага!

Нарешті наймолодші учні школи стали першокласниками!!!

Урочисте свято відбулося 26 жовтня в актовій залі.

Але на цьому свято не закінчилося…

Учні 4-а класу підготувати для першокласників лялькову виставу. Естафету продовжили дівчата 11-тих класів – провели майстер-клас з орігамі.

Веселі та щасливі дітлахи відвідали шкільний музей школи та бібліотеку, де відбулася літературна вікторина «Впізнай казку»

Проведена благодійна акція!

Пятница, 27 Октябрь 2017 00:00 Автор
Всі кошти, зібрані під час акції, будуть спрямовані на лікування учня 8-а класа Волкова Іллі. 
I етап. 24.10.2017р.  «Шкільний ярмарок»
Зібрано - 25922 грн.
II етап. 25.10 - 27. 10 2017 р.  «Паперовий бум» 
Зібрано - 2,7 т макулатури, що складає 7000 грн.
За підсумками благодійної акції  всього передано 32922 грн.
 
Бажаємо якнайшвидшого одужання!