Mobile menu
  • VTEM Image Show

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • VTEM Image Show

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • VTEM Image Show

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
 

ГОЛОВНА

Екскурсія.

Вівторок, 06 листопада 2018 00:00 Written by

Ознайомча екскурсія до КНЕУ ім.В.Гетьмана.

 

Вітаємо переможців I етапу олімпіад!

Вівторок, 06 листопада 2018 00:00 Written by

Список переможців І етапу (шкільного) олімпіад з навчальних дисциплін 2018/2019 н. р.

  Прізвище, імя учня Клас Місце Предмет  
1 Якимюк Вероніка І Зарубіжна література  
2 Тищенко Вероніка І Зарубіжна література  
3 Антонова Єфросинія І Зарубіжна література  
4 Майстренко Марина ІІ Зарубіжна література  
5 Паращенко Анжеліна ІІ Зарубіжна література  
6 Галущенко Богдан ІІ Зарубіжна література  
7 Труш Софія ІІІ Зарубіжна література  
8 Чухманенко Єлизавета ІІІ Зарубіжна література  
9 Берестяний Іван 11А І Хімія  
10 Степаненко Анісія І Хімія  
11 Чигарєва Олександра І Хімія  
12 Шевченко Ілля 11А ІІ Хімія  
13 Струсевич Ірина 10А ІІ Хімія  
14 Бондаренко Валерія ІІ Хімія  
15 Бондаренко Степан 11А ІІІ Хімія  
16 Іщук Софія 10А ІІІ Хімія  
17 Сирота Нікіта  ІІІ Хімія  
18 Макарчук Владислав ІІІ Хімія  
19 Яковлев Владислав ІІІ Хімія  
20 Комісаренко Кирил І Географія  
21 Струсевич Ірина 10А І Географія  
22 Киштимова Даніела 11А І Географія  
23 Кияшко Артем І Географія  
24 Якимюк Вероніка ІІ Географія  
25 Войтович Антоніна ІІ Географія  
26 Сквирський Даніїл ІІ Географія  
27 Мазур Дмитро ІІІ Географія  
28 Марко Святослав ІІІ Географія  
29 Бондаренко Степан 11А І Історія України  
30 Білоус Андрій 10А ІІ Історія України  
31 Сирота Нікіта  ІІ Історія України  
32 Тяпко Олександр ІІІ Історія України  
33 Манєров Даніїл ІІІ Історія України  
34 Бондаренко Степан 11А І Правознавство  
35 Труш Михайло ІІ Правознавство  
36 Іванків Ростислав 10А ІІ Правознавство  
37 Галкіна Ольга 11А ІІ Правознавство  
38 Марко Святослав ІІІ Правознавство  
39 Гаранський Костянтин 10А ІІІ Правознавство  
40 Матяш Георгій ІІІ Правознавство  
41 Дудар Поліна І Українська мова  
42 Пащенко Марія І Українська мова  
43 Пономаренко Дар`я ІІ Українська мова  
44 Григоренко Назарій ІІ Українська мова  
45 Петренко Єлизавета ІІІ Українська мова  
46 Макосєєва Ольга ІІІ Українська мова  
47 Бацак Роман І Українська мова  
48 Демченко Володимир-Кирил І Українська мова  
49 Жданов Костянтин ІІ Українська мова  
50 Ілюхіна Єлизавета І Українська мова  
51 Єпішева Анна ІІ Українська мова  
52 Люльчук Андрій ІІ Українська мова  
53 Кривша Катерина ІІІ Українська мова  
54 Ставніченко Ольга ІІІ Українська мова  
55 Герасимова Катерина І Українська мова  
56 Чернова Олена І Українська мова  
57 Філатова Вікторія ІІ Українська мова  
58 Чухманенко Олександр ІІ Українська мова  
59 Мохорт Надія ІІІ Українська мова  
60 Ющенко Юлія ІІІ Українська мова  
61 Швиткіна Анастасія І Українська мова  
62 Галущенко Богдан І Українська мова  
63 Ярмошик Єсфірь ІІІ Українська мова  
64 Кривша Софія І Українська мова  
65 Труш Софія І Українська мова  
66 Шулятьєва Олександра І Українська мова  
67 Махун Владислава ІІ Українська мова  
68 Давиденко Софія ІІ Українська мова  
69 Пилипець Златослава ІІІ Українська мова  
70 Коломієць Юлія І Українська мова  
71 Сирота Нікіта  ІІ Українська мова  
72 Лихошерст Ірина ІІ Українська мова  
73 Сквирський Даніїл ІІ Українська мова  
74 Охендовська Єлізавета ІІ Українська мова  
75 Іщук Софія 10А І Українська мова  
76 Струсевич Ірина 10А ІІ Українська мова  
77 Антонова Єлизавета 10А ІІІ Українська мова  
78 Прецуленко Роман 10Б ІІІ Українська мова  
79 Бондаренко Степан 11А І Українська мова  
80 Галкіна Ольга 11А І Українська мова  
81 Маляренко Микита 11А ІІ Українська мова  
82 Вашкулат Нікіта 11А ІІІ Українська мова  
83 Стадник Анастасія І Біологія  
84 Кривша Софія І Біологія  
85 Труш Софія І Біологія  
86 Соловьйов Богдан І Біологія  
87 Юсупов Микола І Біологія  
88 Сирота Нікіта  І Біологія  
89 Іщук Софія 10А І Біологія  
90 Дупляков Станіслав ІІІ Біологія  
91 Бондаренко Марія ІІІ Біологія  
92 Антонова Єфросинія І Біологія  
93 Шевченко Ілля 11А І Біологія  
94 Тарасьян Аліса 11А І Біологія  
95 Самсонов Михайло  ІІ Біологія  
96 Сквирський Даніїл ІІ Біологія  
97 Берестяний Іван 11А ІІ Біологія  
98 Шпак Лариса 11А ІІ Біологія  
99 Антонова Єлизавета 10А ІІ Біологія  
100 Чигарєва Олександра ІІІ Біологія  
101 Журба Роман ІІІ Біологія  
102 Федчук Софія ІІІ Біологія  
103 Тимченко Валерія І Трудове навчання  
104 Кашлакова Тетяна ІІІ Трудове навчання  
105 Галкіна Ольга 11А ІІІ Економіка  
106 Антонова Єфросинія І Образотв.м-во  
107 Старжинська Юліанна І Образотв.м-во  
108 Труш Софія ІІ Образотв.м-во  
109 Довбиш Олекса ІІ Образотв.м-во  
110 Галущенко Богдан ІІ Образотв.м-во  
111 Федчук Софія ІІІ Образотв.м-во  
112 Чигарєва Олександра ІІІ Образотв.м-во  
113 Чухманенко Єлизавета ІІІ Образотв.м-во  
114 Гутман Веніамін І Математика  
115 Бацак Антоніна ІІ Математика  
116 Григоренко Назарій ІІ Математика  
117 Пономаренко Дар`я ІІІ Математика  
118 Макосєєва Ольга ІІІ Математика  
119 Бацак Роман І Математика  
120 Мазніченко Андрій І Математика  
121 Кривша Катерина ІІ Математика  
122 Демченко Володимир-Кирил ІІ Математика  
123 Тимощук Софія ІІ Математика  
124 Александрова Галина ІІ Математика  
125 Духота Максим ІІ Математика  
126 Чигарєва Олександра ІІ Математика  
127 Депутат Валерія ІІІ Математика  
128 Чернова Олена ІІІ Математика  
129 Комісаренко Кирил ІІІ Математика  
130 Філатов Артем ІІІ Математика  
131 Володій Любомир ІІІ Математика  
132 Горліщев Станіслав 10А ІІ Математика  
133 Гаранський Костянтин 10А ІІІ Математика  
134 Войтович Антоніна ІІІ Математика  
135 Куранов Миколай І Інформатика  
136 Юсупов Микола І Інформатика  
137 Маслікова Ельза 10Б І Інформатика  
138 Сирота Нікіта  ІІ Інформатика  
139 Остапенко Віталій ІІ Інформатика  
140 Марко Святослав ІІ Інформатика  
141 Труш Софія ІІІ Інформатика  
142 Кашлакова Тетяна ІІІ Інформатика  
143 Костенко Нікіта І Англійська мова  
144 Чухманенко Олександр ІІ Англійська мова  
145 Чухманенко Єлизавета ІІІ Англійська мова  
146 Чигарєва Олександра І Англійська мова  
147 Дніпренко Тарас ІІ Англійська мова  
148 Махун Влада ІІ Англійська мова  
149 Сквирський Даніїл І Англійська мова  
150 Сирота Нікіта  ІІ Англійська мова  
151 Бабій Данило ІІІ Англійська мова  
152 Струсевич Ірина 10А ІІІ Англійська мова  
153 Хорсун Маргарита 10Б ІІІ Англійська мова  
154 Маляренко Микита 11А І Англійська мова  
155 Галкіна Ольга 11А ІІ Англійська мова  
156 Киштимова Даніела 11Б ІІІ Англійська мова  
157 Токар Деніел І Англійська мова  
158 Батрак Дмитро ІІ Англійська мова  
159 Аваян Єва ІІІ Англійська мова  
160 Демченко Володимир-Кирил ІІ Англійська мова  
161 Андруліс Айна ІІІ Англійська мова  

Проект "Я маю право!"

Середа, 24 жовтня 2018 00:00 Written by

 

 

 

 

 

Екскурсія.

Середа, 24 жовтня 2018 00:00 Written by

Учні  6а,6б, 8б, 10а,10б класів провели чудовий день в Одесі. Для дітей було організовано оглядову екскурсію по Одесі, учні відвідали  Національний академічний  театр опери та балету,  катакомби Одеси. Також, провели незабутній час в Аккерманській фортеці - історико-архітектурній пам'ятці XIII - XV ст.

 

 

 

 

 

 

Профорієнтаційне навчання.

Середа, 24 жовтня 2018 00:00 Written by

Профорієнтаційна робота триває. Відбулась зустріч з редактором титрів на ТРК "Україна" Мамонтовою О.В.

 

Екскурсія

Четвер, 04 жовтня 2018 00:00 Written by

У Всесвітній день туризму учні 6-в,9-в,11 класів подорожували стежками Житомирщини. Було відвідано Коростишевський каньйон, парк камяних скульптур,  с.Городське. Хорошим закінченням екскурсії став історичний квест.

 

 

Логотип.

Понеділок, 01 жовтня 2018 00:00 Written by

Вітаємо команду "Старти надій"

Понеділок, 01 жовтня 2018 00:00 Written by

 З 24 по 28 вересня 2018 року команда  школи №104 імені О.Ольжича брала участь у фінальному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти «Старти надій», що проходив у м. Червоноград Львівської обл.

 ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ, А ТАКОЖ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕНРА КОМАНДИ  ЗУБКОВУ Л.Ю.,  З БРОНЗОВИМИ НАГОРОДАМИ!!! 

ТАК ТРИМАТИ!!!

Осінній ярмарок!

Понеділок, 01 жовтня 2018 00:00 Written by

 28 вересня 2018 року в школі відбувся осінній ярмарок, метою якого було збір коштів для удосконалення матеріально-технічної бази закладу.

За підсумками ярмарку зафіксовані такі результати.

Клас

Сума

2-а

929  грн.

2-б

501  грн.

2-в

426  грн.

2-г

200  грн.

3-б

97  грн.

4-а

440  грн.

4-б

384  грн.

4-в

1689  грн.

4-г

732  грн.

5-а

570  грн.

5-б

400  грн. 50 коп.

5-в

197  грн.

6-а

307  грн.

6-б

373  грн.

6-в

498  грн.

7-а

253  грн.

7-в

331  грн.

8-а

244  грн.

8-в

233  грн.

9-а

600  грн.

9-б

267  грн.

9-в

55  грн.

10-б

376  грн.

 

Всього

 

10100  грн. 50 коп.

 

Гроші передані на тимчасове зберігання голові батьківської ради школи.

 

 

 

 

Профорієнтаційне навчання.

П'ятниця, 28 вересня 2018 00:00 Written by

В рамках проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, за підтримки Асоціації "Інформаційні технології України" було проведено зустріч 10-11 класів з представником ІТ-індустрії, щодо отримання ІТ-освіти та роботи в ІТ-галузі.