Mobile menu
 

олімпіади

олімпіади (3)

Переможці

Четверг, 14 Декабрь 2017 00:00 Автор

Вітаємо ученицю 11 класу Кулик Ірину з почесним ІІІ місцем у ІІІ (міському) етапі VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

Біологія:

Шевченко Ілля 10 клас – ІІІ місце

Бабечко Марія 11 клас – ІІІ місце

 

Українська мова:

Сирота Нікіта 8 клас – ІІ місце

Сквирський Даніїл 8 клас – ІІІ місце

Кулик Ірина 11 клас – ІІ місце

 

 

 

  Прізвище, імя учня Клас Місце Предмет
1 Сайко Артем 5-В І Українська мова та література
2 Бацак Роман 5-В І Українська мова та література
3 Ніколаєнко Єлизавета 5-А І Українська мова та література
4 Жданов Костянтин 5-В ІІ Українська мова та література
5 Ілюхіна Єлизавета 5-А ІІ Українська мова та література
6 Філімонова Катерина 5-В ІІІ Українська мова та література
7 Скиба Анастасія 5-А ІІІ Українська мова та література
8 Чухмаченко Єлизавета 6-А І Українська мова та література
9 Охендовська Олександра 6-А І Українська мова та література
10 Швець Вікторія 6-В І Українська мова та література
11 Герасимова Катерина 6-В І Українська мова та література
12 Харченко Вікторія 6-А ІІ Українська мова та література
13 Мирончук Анжеліка 6-Б ІІ Українська мова та література
14 Чухманенко Олександр 6-А ІІ Українська мова та література
15 Чернова Олена 6-В ІІ Українська мова та література
16 Ярмошик Есфірь 6-В ІІІ Українська мова та література
17 Давиденко Софія 7-В І Українська мова та література
18 Федчук Софія 7-А І Українська мова та література
19 Стадник Анастасія 7-В ІІ Українська мова та література
20 Матвієнко Анастасія 7-В ІІ Українська мова та література
21 Шпак Катерина 7-А ІІІ Українська мова та література
22 Пилипець Злата 7-В ІІІ Українська мова та література
23 Сирота Микита 8-Б І Українська мова та література
24 Сквирський Даніїл 8-Б І Українська мова та література
25 Труш Михайло 8-Б ІІ Українська мова та література
26 Охендовська Єлизавета 8-Б ІІІ Українська мова та література
27 Маслікова Ельза 9-В І Українська мова та література
28 Іщук Софія 9-А ІІ Українська мова та література
29 Месропян Діана 9-А ІІІ Українська мова та література
30 Галкіна Ольга 10-А І Українська мова та література
31 Бондаренко Степан 10-А ІІ Українська мова та література
32 Шевченко Ілля 10-А ІІІ Українська мова та література
33 Кулик Ірина 11-А І Українська мова та література
34 Бражник Марія 11-Б І Українська мова та література
35 Кузьменко Катерина 11-Б ІІ Українська мова та література
36 Бондаренко Степан 10-А І Географія
37 Літинська Олександра 10-Б І Географія
38 Труш Михайло 8-Б ІІ Географія
39 Якимюк Вероніка 8-Б ІІ Географія
40 Сирота Микита 8-Б ІІ Географія
41 Мерчанський Денис 8-А ІІІ Географія
42 Мазур Дмитро 8-Б ІІІ Географія
43 Кашлакова Тетяна 8-А ІІІ Географія
44 Галкіна Ольга 10-А І Зарубіжна література
45 Іщук Софія 9-А І Зарубіжна література
46 Труш Софія 7-Б ІІ Зарубіжна література
47 Якимюк Вероніка 8-Б ІІ Зарубіжна література
48 Сирота Микита 8-Б ІІ Зарубіжна література
49 Бондаренко Степан 10-А ІІ Зарубіжна література
50 Матвієнко Анастасія 7-В ІІІ Зарубіжна література
51 Струсевич Ірина 9-А ІІІ Зарубіжна література
52 Марко Святослав 8-А І Інформатика
53 Маслікова Ельза 9-В І Інформатика
54 Мочалов Михайло 11-А І Інформатика
55 Погорєлова Даря 8-Б ІІ Інформатика
56 Гаранський Костянтин 9-А ІІ Інформатика
57 Візер Анна 11-А ІІ Інформатика
58 Семенчак Дмитро 8-А ІІІ Інформатика
59 Іщук Софія 9-А ІІІ Інформатика
60 Кулик Ірина 11-А ІІ Економіка
61 Височанська Анастасія 11-А ІІ Економіка
62 Привольєва Марія 11-А ІІІ Економіка
63 Лівандовська Катерина 7-Б І Фізика
64 Маляренко Микита 10-А І Фізика
65 Селіванов Віктор 10-А І Фізика
66 Юсупов Микола 7-Б ІІ Фізика
67 Галкіна Ольга 10-А ІІ Фізика
68 Духота Максим 7-Б ІІІ Фізика
69 Бондаренко Степан 10-А ІІІ Фізика
70 Тимченко Валерія 6-Б І Трудове навчання
71 Пеньковська Ангеліна 6-В І Трудове навчання
72 Войтович Тетяна 8-А ІІ Трудове навчання
73 Мойсієнко Катерина 8-А ІІ Трудове навчання
74 Мех Анна 11-Б І Образотворче мистецтво
75 Яковлєва Катерина 11-А ІІ Образотворче мистецтво
76 Пащенко Анастасія 9-Б ІІ Образотворче мистецтво
77 Костенко Данило 7-Б ІІ Образотворче мистецтво
78 Горбач Іванна 6-А ІІ Образотворче мистецтво
79 Галущенко Богдан 6-А ІІІ Образотворче мистецтво
80 Чернявська Альона 9-Б ІІІ Образотворче мистецтво
81 Сайко Артем 5-В І Англійська мова
82 Ніколаєнко Єлизавета 5-В І Англійська мова
83 Андруліс Айна 5-А ІІ Англійська мова
84 Кияш Анастасія 5-В ІІ Англійська мова
85 Бацак Роман 5-В ІІІ Англійська мова
86 Філімонова Катерина 5-В ІІІ Англійська мова
87 Костенко Нікіта 6-А ІІ Англійська мова
88 Воробей Максим 6-А ІІІ Англійська мова
89 Лівандовська Катерина 7-Б ІІ Англійська мова
90 Махун Влада 7-Б ІІ Англійська мова
91 Федчук Софія 7-А ІІІ Англійська мова
92 Бондаренко Валерія 7-В ІІІ Англійська мова
93 Охендовська Єлизавета 8-Б І Англійська мова
94 Мазур Дмитро 8-Б ІІ Англійська мова
95 Сквирський Даніїл 8-Б ІІ Англійська мова
96 Бабій Данило 8-Б ІІІ Англійська мова
97 Кулик Ірина 11-А І Англійська мова
98 Каленюк Ярослав 11-Б І Англійська мова
99 Бабечко Марія 11-А ІІІ Англійська мова
100 Паіс Тетяна 9-В ІІ Англійська мова
101 Чепур Євген 9-В ІІІ Англійська мова
102 Маляренко Микита 10-А І Англійська мова
103 Мінчева Еріка 10-Б ІІ Англійська мова
104 Гаєва Анастасія 10-Б ІІ Англійська мова
105 Галкіна Ольга 10-А ІІІ Англійська мова
106 Шпак Лариса 10-А ІІІ Англійська мова
107 Бацак Роман 5-В І Математика
108 Ніколаєнко Єлизавета 5-В ІІ Математика
109 Епішева Анна 5-В ІІІ Математика
110 Мазніченко Андрій 6-А І Математика
111 Тимощук Софія 6-А ІІ Математика
112 Швиткіна Анастасія 6-А ІІ Математика
113 Коміссаренко Кірил 6-А ІІІ Математика
114 Костенко Нікіта 6-А ІІІ Математика
115 Чухманенко Олександр 6-А ІІІ Математика
116 Михайленко Єгор 6-А ІІІ Математика
117 Коленко Ольга 6-Б ІІІ Математика
118 Чернова Олена 6-В ІІІ Математика
119 Романовський Антон 7-А ІІ Математика
120 Пащенко Степан 7-А ІІ Математика
121 Терещенко Микита 7-В ІІІ Математика
122 Меривечанський Віталій 7-В ІІІ Математика
123 Куранов Миколай 7-А ІІІ Математика
124 Казаков Микита 7-А ІІІ Математика
125 Сирота Микита 8-Б І Математика
126 Труш Михайло 8-Б ІІ Математика
127 Сквирський Даніїл 8-Б ІІ Математика
128 Тяпко Олександр 8-А ІІІ Математика
129 Горлищев Станіслав 9-А І Математика
130 Гаранський Костянтин 9-А ІІ Математика
131 Яремчук Ганна 9-Б ІІІ Математика
132 Юсупов Олександр 10-А ІІІ Математика
133 Марьяненко Роман 11-А ІІ Математика
134 Мочалов Михайло 11-А ІІІ Математика
135 Машир Вадим 11-Б ІІІ Математика
136 Сирота Микита 8-Б І Біологія
137 Труш Михайло 8-Б ІІ Біологія
138 Сквирський Даніїл 8-Б ІІІ Біологія
139 Якимюк Вероніка 8-Б ІІІ Біологія
140 Лихошерст Ірина 8-Б ІІІ Біологія
141 Іщук Софія 9-А ІІ Біологія
142 Антонова Єлизавета 9-А ІІІ Біологія
143 Шпак Лариса 10-А І Біологія
144 Берестяний Іван 10-А ІІ Біологія
145 Шевченко Ілля 10-А ІІІ Біологія
146 Візер Анна 11-А І Біологія
147 Бабечко Марія 11-Б ІІ Біологія
148 Привольєва Марія 11-А ІІІ Біологія
149 Пилипенко Юлія 11-Б ІІІ Біологія
150 Чепур Євген 9-В І Історія
151 Бондаренко Степан 10-А І Історія
152 Кулик Ірина 11-А І Історія
153 Галкіна Ольга 10-А ІІ Історія
154 Бурлака Марія 10-А ІІ Історія
155 Білоус Андрій 9-А ІІІ Історія
156 Панєвін Віталій 10-А ІІІ Історія
157 Бондаренко Степан 10-А І Правознавство
158 Чепур Євген 9-В ІІ Правознавство
159 Бабечко Марія 11-Б ІІ Правознавство
160 Южакова Ольга 10-Б ІІ Правознавство
161 Іщук Софія 9-А ІІІ Правознавство
162 Моркляник Олексій 10-А ІІІ Правознавство
163 Привольєва Марія 11-А ІІІ Правознавство
164 Бабечко Марія 11-Б І Хімія
165 Сквирський Даніїл 8-Б І Хімія
166 Еремчук Анна 9-Б І Хімія
167 Пилипенко Юлія 11-Б ІІ Хімія
168 Бабій Данило 8-Б ІІ Хімія
169 Струсевич Ірина 9-А ІІ Хімія
170 Іщук Софія 9-А ІІІ Хімія
171 Труш Михайло 8-Б ІІІ Хімія
172 Бондаренко Степан 10-А ІІІ Хімія
173 Бондаренко Софія 7-В ІІІ Хімія
174 Кривша Софія 7-В ІІІ Хімія

 

 

Переможці

 

І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017

 

 

 

№ п/п  Прізвище, ім’я                      клас    місце                                      предмет

 

1          Швиткіна Анастасія             5-А      І місце            Українська мова та література

 

2          Тимощук Софія                    5-А      І місце            Українська мова та література

 

3          Ярмошик Есфірь                   5-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

4          Чухманенко  Олександр      5-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

5          Мохорт Надія                        5-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

6          Чернова Олена                     5-В      ІІІ місце         Українська мова та література

 

7          Потихонько Анна                5-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

8          Харченко Вікторія                5-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

9          Герасимова Катерина          5-В      ІІІ місце         Українська мова та література

 

10        Білоброва Діана                    6-Б      І місце            Українська мова та література

 

11        Цариценко Анна                  6-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

12        Давиденко Софія                  6-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

13        Кривша Софія                       6-В      ІІІ місце         Українська мова та література

 

14        Марко Святослав                  7-А      І місце            Українська мова та література

 

15        Сирота Нікіта                        7-А      І місце            Українська мова та література

 

16        Сквирський Данііл               7-Б      ІІ місце           Українська мова та література

 

17        Семенчак Дмитро                7-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

18        Новицька Влада                   7-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

19        Іщук Софія                            8-А      І місце            Українська мова та література

 

20        Боровікова Ірина                  8-Б      ІІ місце           Українська мова та література

 

21        Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

22        Єремчук Анні                       8-Б      ІІІ місце         Українська мова та література

 

23        Галкіна Ольга                       9-В      І місце            Українська мова та література

 

24        Бондаренко Степан              9-А      І місце            Українська мова та література

 

25        Шпак Лариса                        9-А      І місце            Українська мова та література

 

26        Вашкулат Нікіта                   9-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

27        Маляренко Микита              9-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

28        Кулик Ірина                          10-А    І місце            Українська мова та література

 

29        Привольнєва Марія              10-А    І місце            Українська мова та література

 

30        Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Українська мова та література

 

31        Каленюк Ярослав                 10-Б    ІІ місце           Українська мова та література

 

32        Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Українська мова та література

 

33        Грищенко Катерина             11-Б    І місце            Українська мова та література

 

34        Моркляник Марія                 11-Б    І місце            Українська мова та література

 

35        Філаткіна Ірина                    11-Б    І місце            Українська мова та література

 

36        Сененков Захар                    11-Б    ІІ місце           Українська мова та література

 

37        Бурцева Лілія                        11-Б    ІІІ місце          Українська мова та література

 

38        Іщук Софія                            8-А      ІІ місце           Біологія

 

39        Антонова Єлізавета             8-А      ІІІ місце         Біологія

 

40        Шпак Лариса                        9-А      ІІ місце           Біологія

 

41        Галкіна Ольга                       9-В      ІІІ місце          Біологія

 

42        Бобечко Марія                      10-Б    І місце            Біологія

 

43        Кулик Ірина                          10-А    ІІ місце           Біологія

 

44        Привольнєва Марія              10-А    ІІ місце           Біологія

 

45        Візер Ганна                           10-А    ІІІ місце         Біологія

 

46        Грищенко Катерина             11-Б    І місце            Біологія

 

47        Мазніченко Андрій              5-А      І місце            Математика

 

48        Чухманенко Єлизавета        5-А      І місце            Математика

 

49        Швиткіна Анастасія             5-А      І місце            Математика

 

50        Охендовська Маргарита      5-А      ІІ місце           Математика

 

51        Охендовська Александра    5-А      ІІІ місце         Математика

 

52        Чухманенко Олександр       5-А      ІІІ місце         Математика

 

53        Куранов Миколай                6-А      І місце            Математика

 

54        Товкайло Віктор                   6-Б      ІІ місце           Математика

 

55        Мариношенко Діомід           6-А      ІІІ місце         Математика

 

56        Пащенко Степан                  6-Б      ІІІ місце         Математика

 

57        Сирота Нікіта                        7-Б      ІІ місце           Математика

 

58        Сквирський Данііл               7-Б      ІІ місце           Математика

 

59        Труш Михайло                     7-Б      ІІ місце           Математика

 

60        Голіздра Іван                        7-В      ІІІ місце         Математика

 

61        Бондаренко Степан              9-А      ІІ місце           Математика

 

62        Маляренко Микита              9-А      ІІ місце           Математика

 

63        Селіванов Віктор                  9-А      ІІ місце           Математика

 

64        Юсупов Олександр              9-А      ІІ місце           Математика

 

65        Бобечко Марія                      10-Б    І місце            Математика

 

66        Каленюк Ярослав                 10-А    ІІ місце           Математика

 

67        Привольнєва Марія              10-Б    ІІ місце           Математика

 

68        Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Математика

 

69        Бурцева Лілія                        11-Б    І місце            Математика

 

70        Сененков Захар                    11-Б    І місце            Математика

 

71        Костенко Нікіта                    5-А      І місце            Англійська мова

 

72        Швіткіна Анастасія              5-А      ІІ місце           Англійська мова

 

73        Воробей Максим                  5-А      ІІІ місце          Англійська мова

 

74        Чигарєва Олександра           6-А      І місце            Англійська мова

 

75        Федчук Софія                       6-А      ІІ місце           Англійська мова

 

76        Терещенко Микита              6-В      ІІІ місце          Англійська мова

 

77        Квашнін Микита                  7-В      І місце            Англійська мова

 

78        Голіздра Іван                        7-В      ІІ місце            Англійська мова

 

79        Чубко Кирил                         7-В      ІІІ місце         Англійська мова

 

80        Іщук Софія                            8-А      І місце            Англійська мова

 

81        Струсевич Ірина                   8-А      ІІ місце           Англійська мова

 

82        Боровікова Ірина                  8-Б      ІІІ місце         Англійська мова

 

83        Шпак Лариса                        9-А      І місце            Англійська мова

 

84        Маляренко Микита              9-А      ІІ місце           Англійська мова

 

85        Ольховський Кирил             9-А      ІІІ місце         Англійська мова

 

86        Рева Антон                           9-А      ІІІ місце         Англійська мова

 

87        Каленюк Ярослав                 10-Б    І місце            Англійська мова

 

88        Бражник Марія                     10-Б    ІІ місце           Англійська мова

 

89        Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Англійська мова

 

90        Філаткіна Ірина                    11-А    І місце            Англійська мова

 

91        Йова Олена                           11-Б    ІІ місце           Англійська мова

 

92        Сененков Захар                    11-Б    ІІІ місце         Англійська мова

 

93        Білоус Андрій                       8-А      ІІ місце           Історія

 

94        Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Історія

 

95        Чепур Євгеній                      8-В      ІІІ місце         Історія

 

96        Іванків Ростислав                 8-А      ІІІ місце         Історія

 

97        Лумумба Олександр            8-А      ІІІ місце         Історія

 

98        Моркляник Олексій             9-В      І місце            Історія

 

99        Галкіна Ольга                       9-В      ІІ місце           Історія

 

100      Бондаренко Степан              9-А      ІІІ місце         Історія

 

101      Кулик Ірина                          10-А    І місце            Історія

 

102      Бобечко Марія                      10-Б    І місце            Історія

 

103      Візер Ганна                           10-А    ІІ місце           Історія

 

104      Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Історія

 

105      Головакін Микита                10-Б    ІІІ місце         Історія

 

106      Чухманенко Олександр       5-А      ІІ місце           Російська мова

 

107      Миронюк Анжеліка             5-Б      ІІ місце           Російська мова

 

108      Охендовська Маргарита      5-А      ІІІ місце         Російська мова

 

109      Білоброва Діана                    6-Б      ІІІ місце         Російська мова

 

110      Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Російська мова

 

111      Іщук Софія                            8-А      І місце            Хімія

 

112      Зайцева Марія                       8-Б      ІІ місце           Хімія

 

113      Єремчук Анні                       8-Б      ІІ місце           Хімія

 

114      Ганенко Андрій                    8-Б      ІІІ місце         Хімія

 

115      Бондаренко Степан              9-В      І місце            Хімія

 

116      Селіванов Віктор                  9-А      ІІ місце           Хімія

 

117      Юсупов Олександр              9-А      ІІ місце           Хімія

 

118      Маляренко Микита              9-А      ІІІ місце          Хімія

 

119      Грищенко Катерина             11-Б    ІІ місце           Хімія

 

120      Цвєтков В’ячеслав               11-Б    ІІІ місце          Хімія

 

121      Каленюк Ярослав                 10-Б    І місце            Інформатика (офісні технології)

 

122      Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Інформатика (офісні технології)

 

123      Пилипенко Юлія                  10-Б    ІІІ місце          Інформатика (офісні технології)

 

124      Струсевич Ірина                   8-А      І місце            Географія

 

125      Гаранський Костянтин        8-А      ІІ місце           Географія

 

126      Іщук Софія                            8-А      ІІ місце           Географія

 

127      Антонова Єлізавета             8-А      ІІІ місце          Географія

 

128      Мостова Софія                      8-А      ІІІ місце          Географія

 

129      Бондаренко Степан              9-А      І місце            Географія

 

130      Шевченко Ілля                      9-В      ІІ місце           Географія

 

131      Динник Вадим                      9-В      ІІІ місце         Географія

 

132      Моркляник Олексій             9-В      ІІІ місце         Географія

 

133      Галкіна Ольга                       9-В      ІІІ місце         Географія

 

134      Кулик Ірина                          10-А    І місце            Географія

 

135      Привольнєва Марія              10-А    І місце            Географія

 

136      Спічакова Вероніка              7-В      І місце            Образотворче мистецтво

 

137      Вишневська Олександра     7-Б      І місце            Образотворче мистецтво

 

138      Хом’к Андрій                       7-А      ІІ місце           Образотворче мистецтво

 

139      Мерчанський Денис             7-А      ІІІ місце          Образотворче мистецтво

 

140      Яковлева Катерина              10-А    ІІ місце           Образотворче мистецтво

 

141      Сквирський Данііл               7-Б      ІІ місце           Зарубіжна література

 

142      Якимюк Вероніка                 7-Б      ІІ місце           Зарубіжна література

 

143      Марко Святослав                 7-А      ІІІ місце          Зарубіжна література

 

144      Єремчук Анні                       8-Б      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

145      Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

146      Антонова Єлізавета              8-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

147      Іщук Софія                            9-В      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

148      Галкіна Ольга                       9-А      ІІ місце           Зарубіжна література

 

149      Бондаренко Степан              9-А      ІІ місце           Зарубіжна література

 

150      Маляренко Микита              8-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

151      Рева Антон                           9-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

152      Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Зарубіжна література

 

153      Хабібулліна Марина            10-Б    ІІ місце           Зарубіжна література

 

154      Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Зарубіжна література

 

155      Сененков Захар                    11-Б    І місце            Зарубіжна література

 

156      Грищенко Катерина             11-Б    ІІ місце           Зарубіжна література

 

157      Бражник Анастасія               11-Б    ІІІ місце          Зарубіжна література

 

158      Цвєтков В’ячеслав               11-Б    ІІІ місце          Зарубіжна література

 

159      Цвєтков Костянтин              11-Б    ІІІ місце          Зарубіжна література

 

160      Чепур Євгеній                      8-В      І місце            Фізика

 

161      Маляренко Микита              9-А      І місце            Фізика

 

162      Селіванов Віктор                  9-А      І місце            Фізика

 

163      Юсупов Олександр              9-А      ІІІ місце         Фізика

 

164      Сененков Захар                    11-Б    І місце            Фізика

 

165      Бурцева Лілія                        11-Б    ІІ місце           Фізика

 

 

 

Всього 89 учнів-переможців.