Mobile menu
 

ДОСЯГНЕННЯ

Вітаємо!

Середа, 16 січня 2019 00:00 Written by

ВІТАЄМО!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад:

Чухманенко Є. 7-А  кл. – ІІІ місце з зарубіжної літератури.

Струсевич І.   10-А   кл. – ІІІ місце з зарубіжної літератури.

Мазніченко А.  7-А  кл. – І місце з фізики

 

Бажаємо успіхів і перемог у ІІІ етапі!!!

Вітаємо!

Вівторок, 11 грудня 2018 00:00 Written by

 

Швиткіну Анастасію, ученицю 7-А класу – ІІ місце

у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з укр.мови

Старжинську Юліанну, ученицю 6-В класу – ІІ місце

у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва

Шпак Ларису, ученицю 11-А класу – ІІ місце

у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

Шевченка Іллю, учня 11-А класу – ІІІ місце

у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

Демченка Володимира, учня 6-В класу – ІІ місце

у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Тимощук Софію, ученицю 7-А класу – ІІ місце

у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Мазніченка Андрія, учня 7-А класу – ІІІ місце

у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

 

Чухманенка Олександра, учня 7-А класу – ІІІ місце

на ІІ етапі конкурсу імені П. Яцика

 

Сироту Нікіту, учня 9-Б класу – ІІІ місце

 на ІІ етапі конкурсу імені Т. Шевченка

Вітаємо переможців I етапу олімпіад!

Вівторок, 06 листопада 2018 00:00 Written by

Список переможців І етапу (шкільного) олімпіад з навчальних дисциплін 2018/2019 н. р.

  Прізвище, імя учня Клас Місце Предмет  
1 Якимюк Вероніка І Зарубіжна література  
2 Тищенко Вероніка І Зарубіжна література  
3 Антонова Єфросинія І Зарубіжна література  
4 Майстренко Марина ІІ Зарубіжна література  
5 Паращенко Анжеліна ІІ Зарубіжна література  
6 Галущенко Богдан ІІ Зарубіжна література  
7 Труш Софія ІІІ Зарубіжна література  
8 Чухманенко Єлизавета ІІІ Зарубіжна література  
9 Берестяний Іван 11А І Хімія  
10 Степаненко Анісія І Хімія  
11 Чигарєва Олександра І Хімія  
12 Шевченко Ілля 11А ІІ Хімія  
13 Струсевич Ірина 10А ІІ Хімія  
14 Бондаренко Валерія ІІ Хімія  
15 Бондаренко Степан 11А ІІІ Хімія  
16 Іщук Софія 10А ІІІ Хімія  
17 Сирота Нікіта  ІІІ Хімія  
18 Макарчук Владислав ІІІ Хімія  
19 Яковлев Владислав ІІІ Хімія  
20 Комісаренко Кирил І Географія  
21 Струсевич Ірина 10А І Географія  
22 Киштимова Даніела 11А І Географія  
23 Кияшко Артем І Географія  
24 Якимюк Вероніка ІІ Географія  
25 Войтович Антоніна ІІ Географія  
26 Сквирський Даніїл ІІ Географія  
27 Мазур Дмитро ІІІ Географія  
28 Марко Святослав ІІІ Географія  
29 Бондаренко Степан 11А І Історія України  
30 Білоус Андрій 10А ІІ Історія України  
31 Сирота Нікіта  ІІ Історія України  
32 Тяпко Олександр ІІІ Історія України  
33 Манєров Даніїл ІІІ Історія України  
34 Бондаренко Степан 11А І Правознавство  
35 Труш Михайло ІІ Правознавство  
36 Іванків Ростислав 10А ІІ Правознавство  
37 Галкіна Ольга 11А ІІ Правознавство  
38 Марко Святослав ІІІ Правознавство  
39 Гаранський Костянтин 10А ІІІ Правознавство  
40 Матяш Георгій ІІІ Правознавство  
41 Дудар Поліна І Українська мова  
42 Пащенко Марія І Українська мова  
43 Пономаренко Дар`я ІІ Українська мова  
44 Григоренко Назарій ІІ Українська мова  
45 Петренко Єлизавета ІІІ Українська мова  
46 Макосєєва Ольга ІІІ Українська мова  
47 Бацак Роман І Українська мова  
48 Демченко Володимир-Кирил І Українська мова  
49 Жданов Костянтин ІІ Українська мова  
50 Ілюхіна Єлизавета І Українська мова  
51 Єпішева Анна ІІ Українська мова  
52 Люльчук Андрій ІІ Українська мова  
53 Кривша Катерина ІІІ Українська мова  
54 Ставніченко Ольга ІІІ Українська мова  
55 Герасимова Катерина І Українська мова  
56 Чернова Олена І Українська мова  
57 Філатова Вікторія ІІ Українська мова  
58 Чухманенко Олександр ІІ Українська мова  
59 Мохорт Надія ІІІ Українська мова  
60 Ющенко Юлія ІІІ Українська мова  
61 Швиткіна Анастасія І Українська мова  
62 Галущенко Богдан І Українська мова  
63 Ярмошик Єсфірь ІІІ Українська мова  
64 Кривша Софія І Українська мова  
65 Труш Софія І Українська мова  
66 Шулятьєва Олександра І Українська мова  
67 Махун Владислава ІІ Українська мова  
68 Давиденко Софія ІІ Українська мова  
69 Пилипець Златослава ІІІ Українська мова  
70 Коломієць Юлія І Українська мова  
71 Сирота Нікіта  ІІ Українська мова  
72 Лихошерст Ірина ІІ Українська мова  
73 Сквирський Даніїл ІІ Українська мова  
74 Охендовська Єлізавета ІІ Українська мова  
75 Іщук Софія 10А І Українська мова  
76 Струсевич Ірина 10А ІІ Українська мова  
77 Антонова Єлизавета 10А ІІІ Українська мова  
78 Прецуленко Роман 10Б ІІІ Українська мова  
79 Бондаренко Степан 11А І Українська мова  
80 Галкіна Ольга 11А І Українська мова  
81 Маляренко Микита 11А ІІ Українська мова  
82 Вашкулат Нікіта 11А ІІІ Українська мова  
83 Стадник Анастасія І Біологія  
84 Кривша Софія І Біологія  
85 Труш Софія І Біологія  
86 Соловьйов Богдан І Біологія  
87 Юсупов Микола І Біологія  
88 Сирота Нікіта  І Біологія  
89 Іщук Софія 10А І Біологія  
90 Дупляков Станіслав ІІІ Біологія  
91 Бондаренко Марія ІІІ Біологія  
92 Антонова Єфросинія І Біологія  
93 Шевченко Ілля 11А І Біологія  
94 Тарасьян Аліса 11А І Біологія  
95 Самсонов Михайло  ІІ Біологія  
96 Сквирський Даніїл ІІ Біологія  
97 Берестяний Іван 11А ІІ Біологія  
98 Шпак Лариса 11А ІІ Біологія  
99 Антонова Єлизавета 10А ІІ Біологія  
100 Чигарєва Олександра ІІІ Біологія  
101 Журба Роман ІІІ Біологія  
102 Федчук Софія ІІІ Біологія  
103 Тимченко Валерія І Трудове навчання  
104 Кашлакова Тетяна ІІІ Трудове навчання  
105 Галкіна Ольга 11А ІІІ Економіка  
106 Антонова Єфросинія І Образотв.м-во  
107 Старжинська Юліанна І Образотв.м-во  
108 Труш Софія ІІ Образотв.м-во  
109 Довбиш Олекса ІІ Образотв.м-во  
110 Галущенко Богдан ІІ Образотв.м-во  
111 Федчук Софія ІІІ Образотв.м-во  
112 Чигарєва Олександра ІІІ Образотв.м-во  
113 Чухманенко Єлизавета ІІІ Образотв.м-во  
114 Гутман Веніамін І Математика  
115 Бацак Антоніна ІІ Математика  
116 Григоренко Назарій ІІ Математика  
117 Пономаренко Дар`я ІІІ Математика  
118 Макосєєва Ольга ІІІ Математика  
119 Бацак Роман І Математика  
120 Мазніченко Андрій І Математика  
121 Кривша Катерина ІІ Математика  
122 Демченко Володимир-Кирил ІІ Математика  
123 Тимощук Софія ІІ Математика  
124 Александрова Галина ІІ Математика  
125 Духота Максим ІІ Математика  
126 Чигарєва Олександра ІІ Математика  
127 Депутат Валерія ІІІ Математика  
128 Чернова Олена ІІІ Математика  
129 Комісаренко Кирил ІІІ Математика  
130 Філатов Артем ІІІ Математика  
131 Володій Любомир ІІІ Математика  
132 Горліщев Станіслав 10А ІІ Математика  
133 Гаранський Костянтин 10А ІІІ Математика  
134 Войтович Антоніна ІІІ Математика  
135 Куранов Миколай І Інформатика  
136 Юсупов Микола І Інформатика  
137 Маслікова Ельза 10Б І Інформатика  
138 Сирота Нікіта  ІІ Інформатика  
139 Остапенко Віталій ІІ Інформатика  
140 Марко Святослав ІІ Інформатика  
141 Труш Софія ІІІ Інформатика  
142 Кашлакова Тетяна ІІІ Інформатика  
143 Костенко Нікіта І Англійська мова  
144 Чухманенко Олександр ІІ Англійська мова  
145 Чухманенко Єлизавета ІІІ Англійська мова  
146 Чигарєва Олександра І Англійська мова  
147 Дніпренко Тарас ІІ Англійська мова  
148 Махун Влада ІІ Англійська мова  
149 Сквирський Даніїл І Англійська мова  
150 Сирота Нікіта  ІІ Англійська мова  
151 Бабій Данило ІІІ Англійська мова  
152 Струсевич Ірина 10А ІІІ Англійська мова  
153 Хорсун Маргарита 10Б ІІІ Англійська мова  
154 Маляренко Микита 11А І Англійська мова  
155 Галкіна Ольга 11А ІІ Англійська мова  
156 Киштимова Даніела 11Б ІІІ Англійська мова  
157 Токар Деніел І Англійська мова  
158 Батрак Дмитро ІІ Англійська мова  
159 Аваян Єва ІІІ Англійська мова  
160 Демченко Володимир-Кирил ІІ Англійська мова  
161 Андруліс Айна ІІІ Англійська мова  

Вітаємо команду "Старти надій"

Понеділок, 01 жовтня 2018 00:00 Written by

 З 24 по 28 вересня 2018 року команда  школи №104 імені О.Ольжича брала участь у фінальному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти «Старти надій», що проходив у м. Червоноград Львівської обл.

 ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ, А ТАКОЖ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕНРА КОМАНДИ  ЗУБКОВУ Л.Ю.,  З БРОНЗОВИМИ НАГОРОДАМИ!!! 

ТАК ТРИМАТИ!!!

Вітаємо переможців олімпіад!

Вівторок, 02 січня 2018 00:00 Written by

Вітаємо учня 5 класу Демченка Володимира з почесним ІІ місцем у ІІІ (міському) етапі XVIІІ Міжнародного конкурсу української мови імені П. Яцика

 

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

Зарубіжна література:

Якимюк Вероніка 8 клас – ІІ місце

Струсевич Ірина 9 клас – І місце

Іщук Софія 9 клас – ІІІ місце

Переможці

Четвер, 14 грудня 2017 00:00 Written by

Вітаємо ученицю 11 класу Кулик Ірину з почесним ІІІ місцем у ІІІ (міському) етапі VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

Біологія:

Шевченко Ілля 10 клас – ІІІ місце

Бабечко Марія 11 клас – ІІІ місце

 

Українська мова:

Сирота Нікіта 8 клас – ІІ місце

Сквирський Даніїл 8 клас – ІІІ місце

Кулик Ірина 11 клас – ІІ місце

 

 

 

ВІТАЄМО!!!

Понеділок, 04 грудня 2017 00:00 Written by

Кулик Ірину, ученицю 11 класу, яка зайняла ІІ місце у ІІ (районному)  етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка (вч.Самойлович Т. П.)

ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу імені П. Яцика серед учнів 5-11 класів:

Демченко Володимир, учень 5 класу – ІІІ місце (вч. Дубасова І. М.)

Чухманенко Єлизавета, учениця 6 класу – ІІІ місце (вч. Редька Л. М.)

Струсевич Ірина, учениця 9 класу – ІІІ місце (вч.Редька Л. М.)

  Прізвище, імя учня Клас Місце Предмет
1 Сайко Артем 5-В І Українська мова та література
2 Бацак Роман 5-В І Українська мова та література
3 Ніколаєнко Єлизавета 5-А І Українська мова та література
4 Жданов Костянтин 5-В ІІ Українська мова та література
5 Ілюхіна Єлизавета 5-А ІІ Українська мова та література
6 Філімонова Катерина 5-В ІІІ Українська мова та література
7 Скиба Анастасія 5-А ІІІ Українська мова та література
8 Чухмаченко Єлизавета 6-А І Українська мова та література
9 Охендовська Олександра 6-А І Українська мова та література
10 Швець Вікторія 6-В І Українська мова та література
11 Герасимова Катерина 6-В І Українська мова та література
12 Харченко Вікторія 6-А ІІ Українська мова та література
13 Мирончук Анжеліка 6-Б ІІ Українська мова та література
14 Чухманенко Олександр 6-А ІІ Українська мова та література
15 Чернова Олена 6-В ІІ Українська мова та література
16 Ярмошик Есфірь 6-В ІІІ Українська мова та література
17 Давиденко Софія 7-В І Українська мова та література
18 Федчук Софія 7-А І Українська мова та література
19 Стадник Анастасія 7-В ІІ Українська мова та література
20 Матвієнко Анастасія 7-В ІІ Українська мова та література
21 Шпак Катерина 7-А ІІІ Українська мова та література
22 Пилипець Злата 7-В ІІІ Українська мова та література
23 Сирота Микита 8-Б І Українська мова та література
24 Сквирський Даніїл 8-Б І Українська мова та література
25 Труш Михайло 8-Б ІІ Українська мова та література
26 Охендовська Єлизавета 8-Б ІІІ Українська мова та література
27 Маслікова Ельза 9-В І Українська мова та література
28 Іщук Софія 9-А ІІ Українська мова та література
29 Месропян Діана 9-А ІІІ Українська мова та література
30 Галкіна Ольга 10-А І Українська мова та література
31 Бондаренко Степан 10-А ІІ Українська мова та література
32 Шевченко Ілля 10-А ІІІ Українська мова та література
33 Кулик Ірина 11-А І Українська мова та література
34 Бражник Марія 11-Б І Українська мова та література
35 Кузьменко Катерина 11-Б ІІ Українська мова та література
36 Бондаренко Степан 10-А І Географія
37 Літинська Олександра 10-Б І Географія
38 Труш Михайло 8-Б ІІ Географія
39 Якимюк Вероніка 8-Б ІІ Географія
40 Сирота Микита 8-Б ІІ Географія
41 Мерчанський Денис 8-А ІІІ Географія
42 Мазур Дмитро 8-Б ІІІ Географія
43 Кашлакова Тетяна 8-А ІІІ Географія
44 Галкіна Ольга 10-А І Зарубіжна література
45 Іщук Софія 9-А І Зарубіжна література
46 Труш Софія 7-Б ІІ Зарубіжна література
47 Якимюк Вероніка 8-Б ІІ Зарубіжна література
48 Сирота Микита 8-Б ІІ Зарубіжна література
49 Бондаренко Степан 10-А ІІ Зарубіжна література
50 Матвієнко Анастасія 7-В ІІІ Зарубіжна література
51 Струсевич Ірина 9-А ІІІ Зарубіжна література
52 Марко Святослав 8-А І Інформатика
53 Маслікова Ельза 9-В І Інформатика
54 Мочалов Михайло 11-А І Інформатика
55 Погорєлова Даря 8-Б ІІ Інформатика
56 Гаранський Костянтин 9-А ІІ Інформатика
57 Візер Анна 11-А ІІ Інформатика
58 Семенчак Дмитро 8-А ІІІ Інформатика
59 Іщук Софія 9-А ІІІ Інформатика
60 Кулик Ірина 11-А ІІ Економіка
61 Височанська Анастасія 11-А ІІ Економіка
62 Привольєва Марія 11-А ІІІ Економіка
63 Лівандовська Катерина 7-Б І Фізика
64 Маляренко Микита 10-А І Фізика
65 Селіванов Віктор 10-А І Фізика
66 Юсупов Микола 7-Б ІІ Фізика
67 Галкіна Ольга 10-А ІІ Фізика
68 Духота Максим 7-Б ІІІ Фізика
69 Бондаренко Степан 10-А ІІІ Фізика
70 Тимченко Валерія 6-Б І Трудове навчання
71 Пеньковська Ангеліна 6-В І Трудове навчання
72 Войтович Тетяна 8-А ІІ Трудове навчання
73 Мойсієнко Катерина 8-А ІІ Трудове навчання
74 Мех Анна 11-Б І Образотворче мистецтво
75 Яковлєва Катерина 11-А ІІ Образотворче мистецтво
76 Пащенко Анастасія 9-Б ІІ Образотворче мистецтво
77 Костенко Данило 7-Б ІІ Образотворче мистецтво
78 Горбач Іванна 6-А ІІ Образотворче мистецтво
79 Галущенко Богдан 6-А ІІІ Образотворче мистецтво
80 Чернявська Альона 9-Б ІІІ Образотворче мистецтво
81 Сайко Артем 5-В І Англійська мова
82 Ніколаєнко Єлизавета 5-В І Англійська мова
83 Андруліс Айна 5-А ІІ Англійська мова
84 Кияш Анастасія 5-В ІІ Англійська мова
85 Бацак Роман 5-В ІІІ Англійська мова
86 Філімонова Катерина 5-В ІІІ Англійська мова
87 Костенко Нікіта 6-А ІІ Англійська мова
88 Воробей Максим 6-А ІІІ Англійська мова
89 Лівандовська Катерина 7-Б ІІ Англійська мова
90 Махун Влада 7-Б ІІ Англійська мова
91 Федчук Софія 7-А ІІІ Англійська мова
92 Бондаренко Валерія 7-В ІІІ Англійська мова
93 Охендовська Єлизавета 8-Б І Англійська мова
94 Мазур Дмитро 8-Б ІІ Англійська мова
95 Сквирський Даніїл 8-Б ІІ Англійська мова
96 Бабій Данило 8-Б ІІІ Англійська мова
97 Кулик Ірина 11-А І Англійська мова
98 Каленюк Ярослав 11-Б І Англійська мова
99 Бабечко Марія 11-А ІІІ Англійська мова
100 Паіс Тетяна 9-В ІІ Англійська мова
101 Чепур Євген 9-В ІІІ Англійська мова
102 Маляренко Микита 10-А І Англійська мова
103 Мінчева Еріка 10-Б ІІ Англійська мова
104 Гаєва Анастасія 10-Б ІІ Англійська мова
105 Галкіна Ольга 10-А ІІІ Англійська мова
106 Шпак Лариса 10-А ІІІ Англійська мова
107 Бацак Роман 5-В І Математика
108 Ніколаєнко Єлизавета 5-В ІІ Математика
109 Епішева Анна 5-В ІІІ Математика
110 Мазніченко Андрій 6-А І Математика
111 Тимощук Софія 6-А ІІ Математика
112 Швиткіна Анастасія 6-А ІІ Математика
113 Коміссаренко Кірил 6-А ІІІ Математика
114 Костенко Нікіта 6-А ІІІ Математика
115 Чухманенко Олександр 6-А ІІІ Математика
116 Михайленко Єгор 6-А ІІІ Математика
117 Коленко Ольга 6-Б ІІІ Математика
118 Чернова Олена 6-В ІІІ Математика
119 Романовський Антон 7-А ІІ Математика
120 Пащенко Степан 7-А ІІ Математика
121 Терещенко Микита 7-В ІІІ Математика
122 Меривечанський Віталій 7-В ІІІ Математика
123 Куранов Миколай 7-А ІІІ Математика
124 Казаков Микита 7-А ІІІ Математика
125 Сирота Микита 8-Б І Математика
126 Труш Михайло 8-Б ІІ Математика
127 Сквирський Даніїл 8-Б ІІ Математика
128 Тяпко Олександр 8-А ІІІ Математика
129 Горлищев Станіслав 9-А І Математика
130 Гаранський Костянтин 9-А ІІ Математика
131 Яремчук Ганна 9-Б ІІІ Математика
132 Юсупов Олександр 10-А ІІІ Математика
133 Марьяненко Роман 11-А ІІ Математика
134 Мочалов Михайло 11-А ІІІ Математика
135 Машир Вадим 11-Б ІІІ Математика
136 Сирота Микита 8-Б І Біологія
137 Труш Михайло 8-Б ІІ Біологія
138 Сквирський Даніїл 8-Б ІІІ Біологія
139 Якимюк Вероніка 8-Б ІІІ Біологія
140 Лихошерст Ірина 8-Б ІІІ Біологія
141 Іщук Софія 9-А ІІ Біологія
142 Антонова Єлизавета 9-А ІІІ Біологія
143 Шпак Лариса 10-А І Біологія
144 Берестяний Іван 10-А ІІ Біологія
145 Шевченко Ілля 10-А ІІІ Біологія
146 Візер Анна 11-А І Біологія
147 Бабечко Марія 11-Б ІІ Біологія
148 Привольєва Марія 11-А ІІІ Біологія
149 Пилипенко Юлія 11-Б ІІІ Біологія
150 Чепур Євген 9-В І Історія
151 Бондаренко Степан 10-А І Історія
152 Кулик Ірина 11-А І Історія
153 Галкіна Ольга 10-А ІІ Історія
154 Бурлака Марія 10-А ІІ Історія
155 Білоус Андрій 9-А ІІІ Історія
156 Панєвін Віталій 10-А ІІІ Історія
157 Бондаренко Степан 10-А І Правознавство
158 Чепур Євген 9-В ІІ Правознавство
159 Бабечко Марія 11-Б ІІ Правознавство
160 Южакова Ольга 10-Б ІІ Правознавство
161 Іщук Софія 9-А ІІІ Правознавство
162 Моркляник Олексій 10-А ІІІ Правознавство
163 Привольєва Марія 11-А ІІІ Правознавство
164 Бабечко Марія 11-Б І Хімія
165 Сквирський Даніїл 8-Б І Хімія
166 Еремчук Анна 9-Б І Хімія
167 Пилипенко Юлія 11-Б ІІ Хімія
168 Бабій Данило 8-Б ІІ Хімія
169 Струсевич Ірина 9-А ІІ Хімія
170 Іщук Софія 9-А ІІІ Хімія
171 Труш Михайло 8-Б ІІІ Хімія
172 Бондаренко Степан 10-А ІІІ Хімія
173 Бондаренко Софія 7-В ІІІ Хімія
174 Кривша Софія 7-В ІІІ Хімія

 

 

Переможці

 

І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017

 

 

 

№ п/п  Прізвище, ім’я                      клас    місце                                      предмет

 

1          Швиткіна Анастасія             5-А      І місце            Українська мова та література

 

2          Тимощук Софія                    5-А      І місце            Українська мова та література

 

3          Ярмошик Есфірь                   5-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

4          Чухманенко  Олександр      5-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

5          Мохорт Надія                        5-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

6          Чернова Олена                     5-В      ІІІ місце         Українська мова та література

 

7          Потихонько Анна                5-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

8          Харченко Вікторія                5-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

9          Герасимова Катерина          5-В      ІІІ місце         Українська мова та література

 

10        Білоброва Діана                    6-Б      І місце            Українська мова та література

 

11        Цариценко Анна                  6-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

12        Давиденко Софія                  6-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

13        Кривша Софія                       6-В      ІІІ місце         Українська мова та література

 

14        Марко Святослав                  7-А      І місце            Українська мова та література

 

15        Сирота Нікіта                        7-А      І місце            Українська мова та література

 

16        Сквирський Данііл               7-Б      ІІ місце           Українська мова та література

 

17        Семенчак Дмитро                7-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

18        Новицька Влада                   7-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

19        Іщук Софія                            8-А      І місце            Українська мова та література

 

20        Боровікова Ірина                  8-Б      ІІ місце           Українська мова та література

 

21        Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

22        Єремчук Анні                       8-Б      ІІІ місце         Українська мова та література

 

23        Галкіна Ольга                       9-В      І місце            Українська мова та література

 

24        Бондаренко Степан              9-А      І місце            Українська мова та література

 

25        Шпак Лариса                        9-А      І місце            Українська мова та література

 

26        Вашкулат Нікіта                   9-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

27        Маляренко Микита              9-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

28        Кулик Ірина                          10-А    І місце            Українська мова та література

 

29        Привольнєва Марія              10-А    І місце            Українська мова та література

 

30        Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Українська мова та література

 

31        Каленюк Ярослав                 10-Б    ІІ місце           Українська мова та література

 

32        Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Українська мова та література

 

33        Грищенко Катерина             11-Б    І місце            Українська мова та література

 

34        Моркляник Марія                 11-Б    І місце            Українська мова та література

 

35        Філаткіна Ірина                    11-Б    І місце            Українська мова та література

 

36        Сененков Захар                    11-Б    ІІ місце           Українська мова та література

 

37        Бурцева Лілія                        11-Б    ІІІ місце          Українська мова та література

 

38        Іщук Софія                            8-А      ІІ місце           Біологія

 

39        Антонова Єлізавета             8-А      ІІІ місце         Біологія

 

40        Шпак Лариса                        9-А      ІІ місце           Біологія

 

41        Галкіна Ольга                       9-В      ІІІ місце          Біологія

 

42        Бобечко Марія                      10-Б    І місце            Біологія

 

43        Кулик Ірина                          10-А    ІІ місце           Біологія

 

44        Привольнєва Марія              10-А    ІІ місце           Біологія

 

45        Візер Ганна                           10-А    ІІІ місце         Біологія

 

46        Грищенко Катерина             11-Б    І місце            Біологія

 

47        Мазніченко Андрій              5-А      І місце            Математика

 

48        Чухманенко Єлизавета        5-А      І місце            Математика

 

49        Швиткіна Анастасія             5-А      І місце            Математика

 

50        Охендовська Маргарита      5-А      ІІ місце           Математика

 

51        Охендовська Александра    5-А      ІІІ місце         Математика

 

52        Чухманенко Олександр       5-А      ІІІ місце         Математика

 

53        Куранов Миколай                6-А      І місце            Математика

 

54        Товкайло Віктор                   6-Б      ІІ місце           Математика

 

55        Мариношенко Діомід           6-А      ІІІ місце         Математика

 

56        Пащенко Степан                  6-Б      ІІІ місце         Математика

 

57        Сирота Нікіта                        7-Б      ІІ місце           Математика

 

58        Сквирський Данііл               7-Б      ІІ місце           Математика

 

59        Труш Михайло                     7-Б      ІІ місце           Математика

 

60        Голіздра Іван                        7-В      ІІІ місце         Математика

 

61        Бондаренко Степан              9-А      ІІ місце           Математика

 

62        Маляренко Микита              9-А      ІІ місце           Математика

 

63        Селіванов Віктор                  9-А      ІІ місце           Математика

 

64        Юсупов Олександр              9-А      ІІ місце           Математика

 

65        Бобечко Марія                      10-Б    І місце            Математика

 

66        Каленюк Ярослав                 10-А    ІІ місце           Математика

 

67        Привольнєва Марія              10-Б    ІІ місце           Математика

 

68        Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Математика

 

69        Бурцева Лілія                        11-Б    І місце            Математика

 

70        Сененков Захар                    11-Б    І місце            Математика

 

71        Костенко Нікіта                    5-А      І місце            Англійська мова

 

72        Швіткіна Анастасія              5-А      ІІ місце           Англійська мова

 

73        Воробей Максим                  5-А      ІІІ місце          Англійська мова

 

74        Чигарєва Олександра           6-А      І місце            Англійська мова

 

75        Федчук Софія                       6-А      ІІ місце           Англійська мова

 

76        Терещенко Микита              6-В      ІІІ місце          Англійська мова

 

77        Квашнін Микита                  7-В      І місце            Англійська мова

 

78        Голіздра Іван                        7-В      ІІ місце            Англійська мова

 

79        Чубко Кирил                         7-В      ІІІ місце         Англійська мова

 

80        Іщук Софія                            8-А      І місце            Англійська мова

 

81        Струсевич Ірина                   8-А      ІІ місце           Англійська мова

 

82        Боровікова Ірина                  8-Б      ІІІ місце         Англійська мова

 

83        Шпак Лариса                        9-А      І місце            Англійська мова

 

84        Маляренко Микита              9-А      ІІ місце           Англійська мова

 

85        Ольховський Кирил             9-А      ІІІ місце         Англійська мова

 

86        Рева Антон                           9-А      ІІІ місце         Англійська мова

 

87        Каленюк Ярослав                 10-Б    І місце            Англійська мова

 

88        Бражник Марія                     10-Б    ІІ місце           Англійська мова

 

89        Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Англійська мова

 

90        Філаткіна Ірина                    11-А    І місце            Англійська мова

 

91        Йова Олена                           11-Б    ІІ місце           Англійська мова

 

92        Сененков Захар                    11-Б    ІІІ місце         Англійська мова

 

93        Білоус Андрій                       8-А      ІІ місце           Історія

 

94        Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Історія

 

95        Чепур Євгеній                      8-В      ІІІ місце         Історія

 

96        Іванків Ростислав                 8-А      ІІІ місце         Історія

 

97        Лумумба Олександр            8-А      ІІІ місце         Історія

 

98        Моркляник Олексій             9-В      І місце            Історія

 

99        Галкіна Ольга                       9-В      ІІ місце           Історія

 

100      Бондаренко Степан              9-А      ІІІ місце         Історія

 

101      Кулик Ірина                          10-А    І місце            Історія

 

102      Бобечко Марія                      10-Б    І місце            Історія

 

103      Візер Ганна                           10-А    ІІ місце           Історія

 

104      Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Історія

 

105      Головакін Микита                10-Б    ІІІ місце         Історія

 

106      Чухманенко Олександр       5-А      ІІ місце           Російська мова

 

107      Миронюк Анжеліка             5-Б      ІІ місце           Російська мова

 

108      Охендовська Маргарита      5-А      ІІІ місце         Російська мова

 

109      Білоброва Діана                    6-Б      ІІІ місце         Російська мова

 

110      Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Російська мова

 

111      Іщук Софія                            8-А      І місце            Хімія

 

112      Зайцева Марія                       8-Б      ІІ місце           Хімія

 

113      Єремчук Анні                       8-Б      ІІ місце           Хімія

 

114      Ганенко Андрій                    8-Б      ІІІ місце         Хімія

 

115      Бондаренко Степан              9-В      І місце            Хімія

 

116      Селіванов Віктор                  9-А      ІІ місце           Хімія

 

117      Юсупов Олександр              9-А      ІІ місце           Хімія

 

118      Маляренко Микита              9-А      ІІІ місце          Хімія

 

119      Грищенко Катерина             11-Б    ІІ місце           Хімія

 

120      Цвєтков В’ячеслав               11-Б    ІІІ місце          Хімія

 

121      Каленюк Ярослав                 10-Б    І місце            Інформатика (офісні технології)

 

122      Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Інформатика (офісні технології)

 

123      Пилипенко Юлія                  10-Б    ІІІ місце          Інформатика (офісні технології)

 

124      Струсевич Ірина                   8-А      І місце            Географія

 

125      Гаранський Костянтин        8-А      ІІ місце           Географія

 

126      Іщук Софія                            8-А      ІІ місце           Географія

 

127      Антонова Єлізавета             8-А      ІІІ місце          Географія

 

128      Мостова Софія                      8-А      ІІІ місце          Географія

 

129      Бондаренко Степан              9-А      І місце            Географія

 

130      Шевченко Ілля                      9-В      ІІ місце           Географія

 

131      Динник Вадим                      9-В      ІІІ місце         Географія

 

132      Моркляник Олексій             9-В      ІІІ місце         Географія

 

133      Галкіна Ольга                       9-В      ІІІ місце         Географія

 

134      Кулик Ірина                          10-А    І місце            Географія

 

135      Привольнєва Марія              10-А    І місце            Географія

 

136      Спічакова Вероніка              7-В      І місце            Образотворче мистецтво

 

137      Вишневська Олександра     7-Б      І місце            Образотворче мистецтво

 

138      Хом’к Андрій                       7-А      ІІ місце           Образотворче мистецтво

 

139      Мерчанський Денис             7-А      ІІІ місце          Образотворче мистецтво

 

140      Яковлева Катерина              10-А    ІІ місце           Образотворче мистецтво

 

141      Сквирський Данііл               7-Б      ІІ місце           Зарубіжна література

 

142      Якимюк Вероніка                 7-Б      ІІ місце           Зарубіжна література

 

143      Марко Святослав                 7-А      ІІІ місце          Зарубіжна література

 

144      Єремчук Анні                       8-Б      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

145      Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

146      Антонова Єлізавета              8-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

147      Іщук Софія                            9-В      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

148      Галкіна Ольга                       9-А      ІІ місце           Зарубіжна література

 

149      Бондаренко Степан              9-А      ІІ місце           Зарубіжна література

 

150      Маляренко Микита              8-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

151      Рева Антон                           9-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

152      Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Зарубіжна література

 

153      Хабібулліна Марина            10-Б    ІІ місце           Зарубіжна література

 

154      Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Зарубіжна література

 

155      Сененков Захар                    11-Б    І місце            Зарубіжна література

 

156      Грищенко Катерина             11-Б    ІІ місце           Зарубіжна література

 

157      Бражник Анастасія               11-Б    ІІІ місце          Зарубіжна література

 

158      Цвєтков В’ячеслав               11-Б    ІІІ місце          Зарубіжна література

 

159      Цвєтков Костянтин              11-Б    ІІІ місце          Зарубіжна література

 

160      Чепур Євгеній                      8-В      І місце            Фізика

 

161      Маляренко Микита              9-А      І місце            Фізика

 

162      Селіванов Віктор                  9-А      І місце            Фізика

 

163      Юсупов Олександр              9-А      ІІІ місце         Фізика

 

164      Сененков Захар                    11-Б    І місце            Фізика

 

165      Бурцева Лілія                        11-Б    ІІ місце           Фізика

 

 

 

Всього 89 учнів-переможців.