Mobile menu
  • VTEM Image Show

    Навчання

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • VTEM Image Show

    Робота

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • VTEM Image Show

    Заходи

    Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О. Ольжича
  • View

    & Інноваційна
    робота
    *

  • View

    & Навчально
    Виховний
    Процес

  • View

    & Позакласна
    Робота
    *

  • View

    &Батькам
    Майбутніх
    Першокласників

  •  
 

Вітаємо шкільних екскурсоводів!

Четверг, 17 Ноябрь 2016 00:00 Автор

27 жовтня 2016 року у приміщенні КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» відбувся півфінал V міського конкурсу юних екскурсоводів-музеєзнавців навчальних закладів м. Києва. Оболонський район на конкурсі представили учениці нашої школи Грищенко Катерина та Галкіна Ольга, які весною минулого навчального року бездоганно виступили на районному етапі і посіли заслужені призові місця.

До міського етапу готуватися було складніше: окрім домашнього завдання (уже звичної презентації), на дівчат чекало ще два конкурсні випробування. Перше з них «Експонат розповідає» (зробити опис музейного предмету, який шляхом жеребкування кожному учаснику надало журі) для нас відбулося за «законом бутерброда»: Катерина – екскурсовод етнографічного музею «Джерело» – отримала військову медаль, а Ольга, яка представляє музей бойової слави, описувала дідух.

Посміявшись із такого випадку дівчата впоралися із цим завданням, а потім і з останнім: надати інформацію про архітектурну пам’ятку м. Києва.

Аж 4 дні журі знадобилося, щоб підбити підсумки і оголосити, хто ж з учасників потрапив у фінал… Всього за один крок до фіналу опинилася учениця 9-В класу Галкіна Ольга, а учениця 11-Б класу Грищенко Катерина візьме участь у фіналі міського конкурсу 24 листопада 2016 р.

 

Катерино, вперед до перемоги!

У нашій школі щороку проходить літературний конкурс імені Ольжича. Минулого року вийшла збірка «Розмаїттям зоріють таланти», де надруковані найкращі твори учнів, випускників та вчителів нашої школи.

Традицію ми продовжуємо і сьогодні. Як ви вже знаєте, у нашій школі проводився I етап конкурсу імені О.Ольжича. Кожен міг спробувати себе у

літературній діяльності і написати власний твір: вірш, байку, казку, оповідання, повість або п’єсу.

До нас на свято завітала чудова гостя член національної спілки письменників України Павленко Марина Степанівна, щоб підтримати творчу молодь в її починаннях.

Лауреати Конкурсу імені О.Ольжича:

1.     Федоришин Аделіна  учениця 9-б, оповідання «Рятувальник»

2.     Хабібулліна Марина учениця 10-б класу, новела «Місцевий кілер»

3.     Репік Дарина учениця 10-б, збірка «Поезії»

4.     Южакова Ольга учениця 9-б класу, поезія «Пасмурна осінь»

5.     Йова Олена учениця 11-б класу

6.     Маслікова Ельза учениця 8-б класу, оповідання «Розіграли»

7.     Чайковська Аліна учениця 8-а класу, казка «Чарівниця»

8.     Іщук Софія учениця 8-а класу, поезія «Україно»

9.     Павлова Анастасія – учениця 5-в класу, поезія «Школа»

10. Мазниченко Раїса учениця 6-в класу, казка «Мандрівник»

11. Дорожинська Дарина учениця 8-в класу, поезія «Україна»

Дипломом  III ступеня у номінації  «Літературна творчість» нагороджуються:

1.     Шахрай Дмитро учень 9-б класу, поезія «Здоровя»

2.     Кулик Ірина учениця 10-а класу, поезія «Україно»

3.     Саприкіна Олександра учениця  9-а поезія «За все»

Дипломом II ступеня у номінації  «Літературна творчість» нагороджуються:

1.     Лівандовська Катерина учениця 6-б класу, поезія «Чар-дуб»

2.     Степанець Ярослава учениця 8-б класу, поезія «Таланти»

3.     Струсевич Ірина учениця 8-а класу «Йдемо»

Дипломом I ступеня у номінації  «Літературна творчість» нагороджуються:

1.     Давиденко Софія учениця 6-в класу поезія «Наша країна»

 

2.     Пилипенко Юлія учениця 10-б класу поезія «Город»

 

Фотоотчет 

 

 

ЗВІТ

про витрати Фонду «Освіта ХХІ сторіччя» на благодійну діяльність за 1-3 квартали 2016 року по школі № 104 м. Києва

1.

1. Добровільні пожертвування                                                                                      76462,95 грн.

2.

1. Послуги з охорони (1 фіз. особа, січень-травень)                                                    23690,00 грн.

2. Для навчально-виховної роботи:

1

Шафа для одягу з висувною штангою 2-дверна 802х403х1816 мм. (380 мм внутр.) (0638) БУК

1 шт.

1550,00 грн.

2

Пенал 2-дверний із нішею та полицями 402х403х1816 мм (0336) БУК

1 шт.

1027,00 грн.

3

Пенал 1-дверний напівзакритий на 5 відділень з полицями 402х403х1816 мм (0662) БУК

1 шт.

885,00 грн.

4

Шафа книжкова для учбових класів 802х403х1816 мм (380 мм внутр.) (0633) БУК

1 шт.

1710,00 грн.

5

Стілець ІСО чорний (С-11) (чорний каркас/чорна тканина)

10 шт.

2900,00 грн.

6

Вимпел трикутник

9 шт.

3150,00 грн.

2. Загально-господарські потреби:

 

Склопакет до пластикового вікна

7 шт.

8400,00 грн.

3. Для проведення ремонтних робіт по школі:

1

Шпатель с пластиковой ручкой 100 мм

1 шт.

16,00 грн.

2

Шпатель с пластиковой ручкой 150 мм

1 шт.

19,00 грн.

3

Лента малярная 30ммх40м

40 шт.

1120,00 грн.

4

Валик ГЕПАРД 180х48 мм

5 шт.

250,00 грн.

5

Противогрибкова ґрунтовка Пума

30,00 грн.

6

Кисть глянц. англ. 1,5

32 шт.

352,00 грн.

7

Колорекс 80 мл асортимент.

54 шт.

1188,00 грн.

8

Емаль ПФ-115 червона

2,8 кг

125,00 грн.

9

Емаль ПФ-115 зелена Ролакс

5,6 кг

250,00 грн.

10

Грунт С-7 Артисан

10 л

68,00 грн.

11

Гипсокартон «Кнауф» Потолочний 9,5х1200х2500

10 шт.

930,00 грн.

12

Емаль ПФ-115 жовто-корич. Ролакс

5,6 кг

250,00 грн.

13

Емаль ПФ-115 біла Ролакс

28 кг

1250,00 грн.

14

Шпаклівка НР фініш

50 кг

220,00 грн.

15

Фарба інтерйерна Фарбекс

210 кг

5850,00 грн.

16

Фарба Делфі Профлатекс

336 шт.

8160,00 грн.

3. Банківське обслуговування витрат на благодійництво:                             47,79 грн.

 

Всього витрат на суму: 63437,79 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Затверджено»                     

Загальними зборами учасників фонду «Освіта ХХІ сторіччя»

протокол № 1 від 04 січня 2016 р.  

 

ЗВІТ

про витрати Фонду «Освіта ХХІ сторіччя» на благодійну діяльність за 2015 рік по школі № 104 м. Києва

1.

1. Добровільні пожертвування                                                                                      113144,58 грн.

2.

1. Послуги з охорони (1 фіз. особа, січень-травень, вересень-грудень)                 43700,00 грн.

2. Періодичні видання для вчителів за 2015 рік (18 найменув.)                               4921,74 грн.

3. Для навчально-виховної роботи:

 

Парта УСР 10

38 шт.

18247,48 грн.

 

Стілець «Кадет» на лижах с рег вис.

38 шт.

8436,77 грн.

 

Стіл П 163

1 шт.

774,91 грн.

 

Флеш-память USB FD Transcend v500 8Гб

2 шт.

122,80 грн.

4. Загально-господарські потреби:

 

Тарілка мілка d-175мм гр. Б

100 шт.

950,00 грн.

 

Стакан 250 см3 гр. Б

100 шт.

1200,00 грн.

 

Вилка з нержавіючої сталі

160 шт.

1392,00 грн.

 

Ложка з нержавіючої сталі

160 шт.

1392,00 грн.

 

Щітка д\підлоги

10 шт.

500,00 грн.

 

Лампа F-36w\54G13GE

100 шт.

2500,00 грн.

 

Стартер 4-65GE220 ECO

40 шт.

400,00 грн.

5. Для проведення ремонтних робіт по школі:

 

Кість англійська 2,5

40 шт.

440,00 грн.

 

Колорекс 80 мл асортимент

48 шт.

768,00 грн.

 

Емаль пф-115 сіра

44,8 кг

1960,00 грн.

 

Емаль пф-115 біла

50,4кг

2250,00 грн.

 

Емаль пф-115 зелена

2,8 кг

150,00 грн.

 

Екофарба

490 кг

11200,00 грн.

 

Снежка ЕКО

28 кг

680,00 грн.

 

Грунтовка момент «Грунт»

5 л

77,00 грн.

 

Уайт-спирит

2 л

44,00 грн.

 

Стрічка маляр. 30ммх20м

25 шт.

350,00 грн.

6. Банківське обслуговування витрат на благодійництво:                                         30,00 грн.

Всього витрат на суму: 102486,70 грн.

 

Президент Фонду «Освіта ХХІ сторіччя»

 

Козонущенко О.І.

 

 

 

ПРОФІЛЬНА ШКОЛА

МУЛЬТИПРОФІЛЬНЕ НАВЧАННЯ

 

Рекомендовано до впровадження в школі І-ІІІ ступеню №104 імені О.Ольжича Оболонського району м. Києва (наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 10.06.2014р. №363)

Сутність: індивідуальна організація предметно-поточної форми навчальної діяльності старшокласників.

Мета: забезпечення сприятливих умов для виявлення і реалізації  індивідуальних особливостей, інтересів і освітніх запитів учнів; мінімізація помилковості професійного самовизначення випускника школи; корегування індивідуального тижневого навчального навантаження учнів 10-11 кл.


Нормативні документи:
Закон України «Про загальну середню освіту»; Концепція профільного навчання в старшій школі, затверджена наказом МОН України №854 від 11.09.2009 року;

 

Основні організаційно-педагогічні умови реалізації: 

  1. Впроваджується за умови наявності не менше двох класів на паралелі.
  2. Вибір профільних предметів здійснюється кожним учнем на підставі власної мотивації та попереднього професійного самовизначення.
  3. Наявність індивідуальних навчальних планів та розкладу уроків для кожного старшокласника.
  4. Забезпечення систематичного контролю за виконанням учнями індивідуальних    навчальних планів.

 

  Основні методологічні та організаційні принципи мультипрофільного навчання:

1.       Принцип оптимального навчання – вибір з усіх можливих варіантів індивідуального навчального плану найкращого.

2.       Рівний доступ до якісного навчання кожному – відмова від «селекції» учнів.

3.       Гуманізація та демократизація – задоволення індивідуальних освітніх запитів школярів, надання можливості змінювати профільні предмети протягом навчального року у 10-му класі.

4.       Принцип наступності (школа - ВНЗ) – моделювання елементів організації навчального процесу ВНЗ.

5.       Індивідуалізація навчання – забезпечення розвитку індивідуальної траєкторії учня.

 

6.       Принцип свідомості й активності – учні є активними суб’єктами власного навчання.

Заходи, що будуть проходити в листопаді 2016 року

09.11 – учнівський конкурс імені О.Ольжича в номінації «Літературна творчість».

18.11 – «Шалений день» - незвичайний музичний інструмент.

 

25.11 – «Зірка 104» - вокальне та інструментальне направлення.

Розклад дзвінків:

Понедельник, 31 Октябрь 2016 00:00 Автор

 

Тривалість уроку 45 хвилин

Урок

Початок уроку

Кінець уроку

Тривалість перерви

1-й

8.30

9.15

10хв

2-й

9.25

10.10

20хв

3-й

10.30

11.15

20хв

4-й

11.35

12.20

10хв

5-й

12.30

13.15

10хв

6-й

13.25

14.10

10хв

7-й

14.20

15.05

---

 

 

Інноваційна програма «Росток»

Понедельник, 31 Октябрь 2016 00:00 Автор

Інноваційна програма «Росток»

 

Мета. Формування здібностей до саморозвитку та самореалізації особистості на засадах інтеграції, діяльнісного підходу до навчання і виховання.

 

 

Переможці

 

І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017

 

 

 

№ п/п  Прізвище, ім’я                      клас    місце                                      предмет

 

1          Швиткіна Анастасія             5-А      І місце            Українська мова та література

 

2          Тимощук Софія                    5-А      І місце            Українська мова та література

 

3          Ярмошик Есфірь                   5-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

4          Чухманенко  Олександр      5-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

5          Мохорт Надія                        5-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

6          Чернова Олена                     5-В      ІІІ місце         Українська мова та література

 

7          Потихонько Анна                5-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

8          Харченко Вікторія                5-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

9          Герасимова Катерина          5-В      ІІІ місце         Українська мова та література

 

10        Білоброва Діана                    6-Б      І місце            Українська мова та література

 

11        Цариценко Анна                  6-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

12        Давиденко Софія                  6-В      ІІ місце           Українська мова та література

 

13        Кривша Софія                       6-В      ІІІ місце         Українська мова та література

 

14        Марко Святослав                  7-А      І місце            Українська мова та література

 

15        Сирота Нікіта                        7-А      І місце            Українська мова та література

 

16        Сквирський Данііл               7-Б      ІІ місце           Українська мова та література

 

17        Семенчак Дмитро                7-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

18        Новицька Влада                   7-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

19        Іщук Софія                            8-А      І місце            Українська мова та література

 

20        Боровікова Ірина                  8-Б      ІІ місце           Українська мова та література

 

21        Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Українська мова та література

 

22        Єремчук Анні                       8-Б      ІІІ місце         Українська мова та література

 

23        Галкіна Ольга                       9-В      І місце            Українська мова та література

 

24        Бондаренко Степан              9-А      І місце            Українська мова та література

 

25        Шпак Лариса                        9-А      І місце            Українська мова та література

 

26        Вашкулат Нікіта                   9-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

27        Маляренко Микита              9-А      ІІ місце           Українська мова та література

 

28        Кулик Ірина                          10-А    І місце            Українська мова та література

 

29        Привольнєва Марія              10-А    І місце            Українська мова та література

 

30        Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Українська мова та література

 

31        Каленюк Ярослав                 10-Б    ІІ місце           Українська мова та література

 

32        Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Українська мова та література

 

33        Грищенко Катерина             11-Б    І місце            Українська мова та література

 

34        Моркляник Марія                 11-Б    І місце            Українська мова та література

 

35        Філаткіна Ірина                    11-Б    І місце            Українська мова та література

 

36        Сененков Захар                    11-Б    ІІ місце           Українська мова та література

 

37        Бурцева Лілія                        11-Б    ІІІ місце          Українська мова та література

 

38        Іщук Софія                            8-А      ІІ місце           Біологія

 

39        Антонова Єлізавета             8-А      ІІІ місце         Біологія

 

40        Шпак Лариса                        9-А      ІІ місце           Біологія

 

41        Галкіна Ольга                       9-В      ІІІ місце          Біологія

 

42        Бобечко Марія                      10-Б    І місце            Біологія

 

43        Кулик Ірина                          10-А    ІІ місце           Біологія

 

44        Привольнєва Марія              10-А    ІІ місце           Біологія

 

45        Візер Ганна                           10-А    ІІІ місце         Біологія

 

46        Грищенко Катерина             11-Б    І місце            Біологія

 

47        Мазніченко Андрій              5-А      І місце            Математика

 

48        Чухманенко Єлизавета        5-А      І місце            Математика

 

49        Швиткіна Анастасія             5-А      І місце            Математика

 

50        Охендовська Маргарита      5-А      ІІ місце           Математика

 

51        Охендовська Александра    5-А      ІІІ місце         Математика

 

52        Чухманенко Олександр       5-А      ІІІ місце         Математика

 

53        Куранов Миколай                6-А      І місце            Математика

 

54        Товкайло Віктор                   6-Б      ІІ місце           Математика

 

55        Мариношенко Діомід           6-А      ІІІ місце         Математика

 

56        Пащенко Степан                  6-Б      ІІІ місце         Математика

 

57        Сирота Нікіта                        7-Б      ІІ місце           Математика

 

58        Сквирський Данііл               7-Б      ІІ місце           Математика

 

59        Труш Михайло                     7-Б      ІІ місце           Математика

 

60        Голіздра Іван                        7-В      ІІІ місце         Математика

 

61        Бондаренко Степан              9-А      ІІ місце           Математика

 

62        Маляренко Микита              9-А      ІІ місце           Математика

 

63        Селіванов Віктор                  9-А      ІІ місце           Математика

 

64        Юсупов Олександр              9-А      ІІ місце           Математика

 

65        Бобечко Марія                      10-Б    І місце            Математика

 

66        Каленюк Ярослав                 10-А    ІІ місце           Математика

 

67        Привольнєва Марія              10-Б    ІІ місце           Математика

 

68        Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Математика

 

69        Бурцева Лілія                        11-Б    І місце            Математика

 

70        Сененков Захар                    11-Б    І місце            Математика

 

71        Костенко Нікіта                    5-А      І місце            Англійська мова

 

72        Швіткіна Анастасія              5-А      ІІ місце           Англійська мова

 

73        Воробей Максим                  5-А      ІІІ місце          Англійська мова

 

74        Чигарєва Олександра           6-А      І місце            Англійська мова

 

75        Федчук Софія                       6-А      ІІ місце           Англійська мова

 

76        Терещенко Микита              6-В      ІІІ місце          Англійська мова

 

77        Квашнін Микита                  7-В      І місце            Англійська мова

 

78        Голіздра Іван                        7-В      ІІ місце            Англійська мова

 

79        Чубко Кирил                         7-В      ІІІ місце         Англійська мова

 

80        Іщук Софія                            8-А      І місце            Англійська мова

 

81        Струсевич Ірина                   8-А      ІІ місце           Англійська мова

 

82        Боровікова Ірина                  8-Б      ІІІ місце         Англійська мова

 

83        Шпак Лариса                        9-А      І місце            Англійська мова

 

84        Маляренко Микита              9-А      ІІ місце           Англійська мова

 

85        Ольховський Кирил             9-А      ІІІ місце         Англійська мова

 

86        Рева Антон                           9-А      ІІІ місце         Англійська мова

 

87        Каленюк Ярослав                 10-Б    І місце            Англійська мова

 

88        Бражник Марія                     10-Б    ІІ місце           Англійська мова

 

89        Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Англійська мова

 

90        Філаткіна Ірина                    11-А    І місце            Англійська мова

 

91        Йова Олена                           11-Б    ІІ місце           Англійська мова

 

92        Сененков Захар                    11-Б    ІІІ місце         Англійська мова

 

93        Білоус Андрій                       8-А      ІІ місце           Історія

 

94        Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Історія

 

95        Чепур Євгеній                      8-В      ІІІ місце         Історія

 

96        Іванків Ростислав                 8-А      ІІІ місце         Історія

 

97        Лумумба Олександр            8-А      ІІІ місце         Історія

 

98        Моркляник Олексій             9-В      І місце            Історія

 

99        Галкіна Ольга                       9-В      ІІ місце           Історія

 

100      Бондаренко Степан              9-А      ІІІ місце         Історія

 

101      Кулик Ірина                          10-А    І місце            Історія

 

102      Бобечко Марія                      10-Б    І місце            Історія

 

103      Візер Ганна                           10-А    ІІ місце           Історія

 

104      Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Історія

 

105      Головакін Микита                10-Б    ІІІ місце         Історія

 

106      Чухманенко Олександр       5-А      ІІ місце           Російська мова

 

107      Миронюк Анжеліка             5-Б      ІІ місце           Російська мова

 

108      Охендовська Маргарита      5-А      ІІІ місце         Російська мова

 

109      Білоброва Діана                    6-Б      ІІІ місце         Російська мова

 

110      Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Російська мова

 

111      Іщук Софія                            8-А      І місце            Хімія

 

112      Зайцева Марія                       8-Б      ІІ місце           Хімія

 

113      Єремчук Анні                       8-Б      ІІ місце           Хімія

 

114      Ганенко Андрій                    8-Б      ІІІ місце         Хімія

 

115      Бондаренко Степан              9-В      І місце            Хімія

 

116      Селіванов Віктор                  9-А      ІІ місце           Хімія

 

117      Юсупов Олександр              9-А      ІІ місце           Хімія

 

118      Маляренко Микита              9-А      ІІІ місце          Хімія

 

119      Грищенко Катерина             11-Б    ІІ місце           Хімія

 

120      Цвєтков В’ячеслав               11-Б    ІІІ місце          Хімія

 

121      Каленюк Ярослав                 10-Б    І місце            Інформатика (офісні технології)

 

122      Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Інформатика (офісні технології)

 

123      Пилипенко Юлія                  10-Б    ІІІ місце          Інформатика (офісні технології)

 

124      Струсевич Ірина                   8-А      І місце            Географія

 

125      Гаранський Костянтин        8-А      ІІ місце           Географія

 

126      Іщук Софія                            8-А      ІІ місце           Географія

 

127      Антонова Єлізавета             8-А      ІІІ місце          Географія

 

128      Мостова Софія                      8-А      ІІІ місце          Географія

 

129      Бондаренко Степан              9-А      І місце            Географія

 

130      Шевченко Ілля                      9-В      ІІ місце           Географія

 

131      Динник Вадим                      9-В      ІІІ місце         Географія

 

132      Моркляник Олексій             9-В      ІІІ місце         Географія

 

133      Галкіна Ольга                       9-В      ІІІ місце         Географія

 

134      Кулик Ірина                          10-А    І місце            Географія

 

135      Привольнєва Марія              10-А    І місце            Географія

 

136      Спічакова Вероніка              7-В      І місце            Образотворче мистецтво

 

137      Вишневська Олександра     7-Б      І місце            Образотворче мистецтво

 

138      Хом’к Андрій                       7-А      ІІ місце           Образотворче мистецтво

 

139      Мерчанський Денис             7-А      ІІІ місце          Образотворче мистецтво

 

140      Яковлева Катерина              10-А    ІІ місце           Образотворче мистецтво

 

141      Сквирський Данііл               7-Б      ІІ місце           Зарубіжна література

 

142      Якимюк Вероніка                 7-Б      ІІ місце           Зарубіжна література

 

143      Марко Святослав                 7-А      ІІІ місце          Зарубіжна література

 

144      Єремчук Анні                       8-Б      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

145      Струсевич Ірина                   8-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

146      Антонова Єлізавета              8-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

147      Іщук Софія                            9-В      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

148      Галкіна Ольга                       9-А      ІІ місце           Зарубіжна література

 

149      Бондаренко Степан              9-А      ІІ місце           Зарубіжна література

 

150      Маляренко Микита              8-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

151      Рева Антон                           9-А      ІІІ місце         Зарубіжна література

 

152      Бобечко Марія                      10-Б    ІІ місце           Зарубіжна література

 

153      Хабібулліна Марина            10-Б    ІІ місце           Зарубіжна література

 

154      Бражник Марія                     10-Б    ІІІ місце         Зарубіжна література

 

155      Сененков Захар                    11-Б    І місце            Зарубіжна література

 

156      Грищенко Катерина             11-Б    ІІ місце           Зарубіжна література

 

157      Бражник Анастасія               11-Б    ІІІ місце          Зарубіжна література

 

158      Цвєтков В’ячеслав               11-Б    ІІІ місце          Зарубіжна література

 

159      Цвєтков Костянтин              11-Б    ІІІ місце          Зарубіжна література

 

160      Чепур Євгеній                      8-В      І місце            Фізика

 

161      Маляренко Микита              9-А      І місце            Фізика

 

162      Селіванов Віктор                  9-А      І місце            Фізика

 

163      Юсупов Олександр              9-А      ІІІ місце         Фізика

 

164      Сененков Захар                    11-Б    І місце            Фізика

 

165      Бурцева Лілія                        11-Б    ІІ місце           Фізика

 

 

 

Всього 89 учнів-переможців.

 

 

     

 

 

 

 

«Оболонь воїнам АТО»

Воскресенье, 30 Октябрь 2016 00:00 Автор

26.10.2016 батьки та учні школи приєднались до акції «Оболонь воїнам АТО». Під час акції було зібрано:

- консерви – 9 банок;

- ікра кабачкова – 2 банки.

- печиво – 93 кг;

- печиво домашнє – 4 кг;

- цукерки – 23 кг;

- чай – 10 пачок;

- какао – 2 банкиґ

 

Дякуємо за виявлену активність та турботу до наших захісників.

Лукащук Софія учениця 11-Б класу

 

         Мені не віриться, що ми найстарші у школі. Коли і як ми встигли вирости? Невже цей рік, буде справжнім останнім роком дитинства? Ми всі так хочемо бути дорослішими, вважаємо себе самостійними, самодостатніми, найрозумнішими та впевненими у собі. Але чим ближче підходить час до повного завершення мого дитинства, я все більше розумію, що боюсь втратити найголовніше – школу. Лише тут є вчителі, які готові прийняти тебе як свою дитину, вчителі, котрі вірять у тебе, в твої здібності, в твої мрії. Педагоги, котрі намагаються розвинути саме твій світогляд, котрі поважають тебе як особистість і бажають тобі лише всього самого найкращого від щирого серця. Де, як не в школі, ти знайдеш справжніх друзів, які стануть для тебе братом чи сестрою. Саме вони знають, тебе справжнього, навіть якщо ти не дуже розумієшся в якомусь предметі, вони все одно люблять, розуміють, підтримують і цінують тебе, бо знають тебе як людину ще змалечку, знають справжнього тебе.

Лист МОН № 1/9-385 від 20.07.2016 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-385 від 20 липня 2016 року

Місцевим органам управління освітою,
Інститутам педагогічної освіти, навчальним закладам

Про проведення 1 вересня 2016 року
Першого уроку

На виконання Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” від 3 грудня 2015 року № 675 Міністерство пропонує провести в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України Перший урок у 2016/2017 навчальному році, присвячений відзначенню цієї знаменної дати. Пропонується така тема Першого уроку для учнів 1-4 класів: «Це наше і це твоє». Матеріали до уроку, а саме - мультфільми, розроблено анімаційним розважально-пізнавальним телеканалом для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку ПЛЮСПЛЮС. (http://plus-plus.tv/dyvys/programy/multserial/ce-nashe-i-ce-tvoye-ochima- ditey-651302.html).

Проект «Це наше і це твоє» - це яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ.

Темою Першого уроку для учнів 5-11 класів пропонуємо визначити «Від проголошення Незалежності до нової України».

Під час проведення уроку загальноосвітні навчальні заклади, за бажанням, можуть взяти участь у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!» (положення про зазначений Конкурс затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 13 квітня 2016 року № 432). Конкурс проводиться під патронатом Президента України за участю Національної Ради реформ, Міністерства освіти i науки України та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Ради Європи, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO).

Додаткова інформація буде розміщена на сайті Міністерства та на сторінках друкованих освітянських видань.

При цьому інформуємо, що вчитель може провести Перший урок за власним сценарієм.

Просимо заходи, що проводитимуться, активно висвітлювати на web-сайтах навчальних закладів та органів управління освітою.

 

Заступник Міністра       Павло Хобзей

 

Щоб забезпечити нову якість української освіти ще до запуску Нової української школи, Міністерство освіти і науки розвантажило і оновило навчальні програми для початкової школи та змінює методичні рекомендації для вчителів. Про це під час прес-конференції на тему "Звіт про роботу МОН за 100 днів" розказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

 

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ  І  НАУКИ  УКРАЇНИ

пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135,  тел. (044) 481- 32 -21, факс (044) 236-1049

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">ministry@mon.gov.ua, код ЄДРПОУ 38621185

 

 

 

Від _14.02.2015_№  _1/9-71__                        

Методична робота

Четверг, 17 Март 2016 00:00 Автор

Зміст

 

I. Вступ

1. Педагогічний досвід

2. Уроки фізичної культури в школі.

II. Навчально-виховна діяльність

1. Рівень навчальних досягнень учнів протягом останніх років.

Запусти Голуба Миру!

Четверг, 17 Март 2016 00:00 Автор

Запусти Голуба Миру!

 

 

         Запустити Голуба Миру було довірено кращим учням школи, серед яких діти, які прибули на навчання із зони АТО, адже в сзш № 104 ім. О.Ольжича навчаються 115 таких учнів. В акції взяли участь 95 учнів 1-11 класів.

7-9 жовтня у школі пройшла акція «Паперовий бум». Результати:

 

Клас

Залік до «Кубку школи»,

 бали

Кількість,

кг

2-А

5

322,5

2-Б

5

163,6

2-В

5

233,1

3-А

5

205,4

3-Б

2

35,0

3-В

3

51,0

4-А

5

130,1

4-Б

5

330,1

4-В

5

147,4

5-А

-2

0,0

5-Б

5

199,9

5-В

2

41,0

6-А

5

445,5

6-Б

2

34,8

6-В

3

65,5

7-А

5

267,6

7-Б

2

41,5

7-В

2

44,3

8-А

4

73,0

8-Б

5

116,5

8-В

5

197,5

9-А

5

180,7

9-Б

5

168,5

9-В

5

158,5

10-А

2

43,5

10-Б

-2

0,0

11-А

-2

0,0

11-Б

5

570,2

«Увага! Курені, шикуйсь…»

Вторник, 15 Март 2016 00:00 Автор

«Увага! Курені, шикуйсь…»

 

28 травня 2014 року наша школа гостинно зустріла учасників змагань – найкращих команд із кожного району міста Києва, які боролися за право представляти столицю на всеукраїнському етапі.

Cуботник

Вторник, 15 Март 2016 00:00 Автор

01.03.2014р. у СЗШ № 104 ім.О.Ольжича відбувся суботник педагогічних
працівників, у якому прийняли участь 18 вчителів, до яких згодом
приєдналися 8 учнів.Було виконано: прибрано територію біля обеліску
загиблим у ВВВ(50 кв.м),висаджено 38 кущів по вулиці Лісна, 28(для
збереження зеленої зони від несвідомих батьків-автомобілістів).